[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۴۳
  • دوره جدید

متن قرارداد جدید با کی‌روش را منتشر کنید ، روزنامه شیراز نوین

بازگشت ایران از مسابقات جام جهانی 2018 روسیه همراه با مسائلی بوده که شاید تنها و تنها در ایران رقم بخورد. به گزارش «ورزش سه»، بعد از مجادلات لفظی بین مربیان تیم ملی و پرسپولیس، حالا شایعه‌ای جدی درباره عدم تمایل کارلوس کی‌روش به همکاری با فدراسیون فوتبال ایران در رسانه‌های اجتماعی دست‌به‌دست می‌شود. خبری که فهوای آن استعفای کی‌روش است، در حالی که مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال مکرراً از توافق جدید با کی‌روش صحبت کرده است و حتی وزارت ورزش نیز به مردم اطمینان داده که کارلوس کی‌روش تا پایان جام ملت‌ها در ایران خواهد بود. با این حال هیچ تصویری از توافقنامه رسمی ‌بین فدراسیون و کی روش وجود ندارد و این خبر از سوی خود کارلوس کی‌روش تأیید نشده و او تنها در این قبال سکوت کرده است.
کی‌روش که پیش از سفر تیم ملی به ترکیه در گفتگو با رویترز تأکید کرده بود فدراسیون فوتبال ایران با تعلل در ارائه پیشنهاد و همچنین اصرار بر کوتاه مدت بودن ادامه همکاری‌ شأن وی را رعایت نکرده، در دوران جام جهانی هم تنها به گفتن این جمله بسنده کرد که پیشنهاد ادامه همکاری تا پایان جام ملت‌ها به دست وی رسیده است. او در پایان بازی مقابل پرتغال هم گفت برای صحبت در این زمینه احتیاج به ذهن خنک دارد و حالا وقت خوبی برای این موضوع نیست. با این‌حال در فدراسیون فوتبال تأکید بر این بوده که قرارداد با کی‌روش در روز عیادت او از مهدی تاج در استانبول امضا شده است.
با توجه به انتشار شایعات بد نیست که فدراسیون فوتبال تصویری از قرارداد جدید خود را با کارلوس کی‌روش را منتشر کند تا هرگونه شایعه‌پردازی در این‌باره به پایان برسد. ارائه توضیح از سوی فدراسیون و روابط عمومی ‌آن انتظاری است که جامعه فوتبال ایران از ایشان دارد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی