[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۲۹
  • دوره جدید

تهدید وحشتناک خواستگار رانده شده برای دختر مورد علاقه‌اش، روزنامه شیراز نوین

فردی در کرمانشاه پس از خواستگاری از دختر مورد علاقه‌اش و شنیدن جواب رد، او را به قتل تهدید کرده بود دستگیر شد.
به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ علی کریمی، رئیس پلیس فتا کرمانشاه اظهار داشت: به دنبال شکایت خانمی ‌جوان مبنی بر هتک حیثیت وی در فضای ‌مجازی و تهدید به قتل، بررسی پرونده در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت. 
وی افزود: خانم شاکی در اظهارات خود عنوان کرد فرد ناشناسی در شبکه‌های اجتماعی اقدام به تهدید به قتل و ارسال مطالب کذب و توهین‌آمیز علیه وی کرده که این موضوع موجب به مخاطره افتادن آبرویش شده است. 
کریمی ‌ادامه داد: پس از طرح این شکایت، موضوع رسیدگی به آن در دستور کار کارشناسان پلیس فتا قرار گرفت که با انجام تحقیقات و استفاده از شگردهای پلیسی متهم شناسایی و به مرکز این پلیس احضار شد. 
رئیس پلیس فتا کرمانشاه یادآور شد: متهم در ابتدا منکر هرگونه عمل مجرمانه‌ای بود اما در مواجهه با اسناد و مدارک جمع‌آوری شده توسط کارشناسان پلیس فتا لب به اعتراف گشوده و عنوان کرد قبلاً خواستگار این خانم بوده که پس از شنیدن جواب رد از وی تصمیم به انتقام گرفته است. 
وی تصریح کرد: این متهم در ادامه تحقیقات عنوان کرد، اولین کاری که به ذهنش رسیده ارسال مطالب کذب همراه با توهین و افتراء و تهدید به قتل در شبکه اجتماعی بوده است. 
کریمی‌ خاطرنشان کرد: هرگونه رفتار مجرمانه در فضای مجازی با هر قصد و نیتی که باشد جرم است و خاطی باید در برابر قانون پاسخگو باشد. 
رئیس پلیس فتا استان کرمانشاه گفت: به هیچ‌عنوان نباید از امکانات فضای مجازی برای اخاذی، تهدید و هتک حیثیت دیگران استفاده کرد و نباید به دنبال این بود که شکست‌های فضای حقیقی را با اعمال مجرمانه در فضای مجازی جبران کرد. 
وی در پایان گفت: شهروندان می‌توانند در صورت مواجه با موارد مشکوک‌، آن را از طریق سایت پلیس فتا به آدرس www.cyberpolice.ir بخش مرکز فوریت‌های سایبری اعلام کنند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی