[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۴
  • دوره جدید

برنامه‌های وزارت راه برای تأمین مسکن ارزان تشریح شود، روزنامه شیراز نوین

رئیس کمیسیون عمران مجلس از حضور آخوندی در جلسه امروز این کمیسیون با هدف تشریح برنامه وزارت راه در حوزه تأمین مسکن برای اقشار آسیب‌پذیر خبر داد.
محمدرضا رضایی در گفت وگو با خانه ملت، با اشاره به دستور کار روز سه‌شنبه 12 تیرماه کمیسیون عمران مجلس، گفت: وزیر راه و شهرسازی برای ارائه گزارش عملکرد در حوزه مسکن میهمان این جلسه کمیسیون است. نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه مطالبه نمایندگان از دولت تأمین مسکن ارزان برای اقشار آسیب‌پذیر جامعه بوده است، افزود: در این جلسه توضیحات وزیر در قالب اقدامات انجام‌شده برای تعیین تکلیف این مطالبه نمایندگان استماع خواهد شد.
وی با تأکید بر اینکه در پی نوسانات شدید قیمتی توان مالی مردم برای خرید مسکن کاهش یافته است، تصریح کرد: دولت باید با برنامه‌مداری تأمین مسکن ارزان برای اقشار آسیب‌پذیر جامعه را در دستور کار قرار دهد.
رضایی ادامه داد: در این جلسه راهکارهای نمایندگان برای تولید مسکن ارزان برای اقشار آسیب‌پذیر جامعه نیز بررسی خواهد شد. رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: دستور کار بعدی این کمیسیون پاسخگویی وزیر راه و شهرسازی به سؤالات برخی نمایندگان خواهد بود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی