[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۰۳
  • دوره جدید

مؤسسه فرهنگی و ورزشی با ارز دولتی تایر وارد کرد، روزنامه شیراز نوین

نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به اینکه وظیفه تمامی ‌نهادهای نظارتی در این برهه حساس، برخورد با متخلفان است، گفت: مؤسسه فرهنگی و ورزشی چرا باید ارز دولتی بگیرد و تایر وارد کند؟
اصغر مسعودی در گفت‌وگو با خانه ملت با اشاره به اختصاص ارز دولتی به مؤسسه‌ای فرهنگی و ورزشی در لیست اعلامی ‌بانک مرکزی گفت: یکی مواردی که باید مورد بحث و تحقیق قرار گیرد، اختصاص ارز دولتی به مؤسسات فرهنگی و ورزشی است.
نماینده مردم نی‌ریز و استهبان در مجلس شورای اسلامی ‌ادامه داد: طبق اسامی ‌اعلام شده توسط بانک مرکزی یک مؤسسه فرهنگی و ورزشی ارز دولتی دریافت کرده ولی واردات تایر خودرو سواری و تایر کامیون و اتوبوس را انجام داده است. چرا یک مؤسسه فرهنگی و ورزشی که رسالت آن پرداختن به امور فرهنگی و ورزشی است، واردات کالاهای غیرضروری انجام می‌دهد؟
وی تصریح کرد: سازمان بازرسی کشور، نهادهای نظارتی و سازمات تعزیرات حکومتی چه زمانی وارد تخلفات شرکت‌های واردکننده کالاهای غیر ضروری با ارز دولتی خواهد شد، از جهتی دیگر متأسفانه دولت در تخصیص ارز دولتی اقدامات مثبتی انجام نداده و نظارتی بر ارز تخصیص‌یافته به شرکت‌ها ندارد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی