[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۴۷
  • دوره جدید

شهردار منطقه ۱۰: مناطق کمتر برخورداردر اولویت دریافت خدمات شهری است، روزنامه شیراز نوین

زیرسازی و آسفالت معابر شهرک‌های کمتر برخوردار شهرداری منطقه 10 شیراز در دست اقدام است. شهردار منطقه 10 شیراز گفت: اجرای عملیات عمرانی تراش، ترمیم و زیرسازی و آسفالت معابر با اولویت شهرک‌های کمتر برخوردار در حال اجراست. 
به گزارش امور ارتباطات و فرهنگی شهرداری منطقه 10، صارمی‌زاده گفت: در حال حاضر آسفالت کوچه‌های شمال سکونتگاه گویم در حال انجام و به ترتیب کل کوچه‌ها و معابر شهرک‌های گویم، قصرقمشه و دوکوهک انجام می‌شود. 
وی افزود: از آغاز سال جاری تا کنون حدود 14 هزار مترمربع معابر سطح منطقه آسفالت شده که تا پایان امسال به حدود 19 هزار متر مربع افزایش می‌یابد. 
شهردار منطقه 10 خاطرنشان کرد: در تعریض قسمتی از محور گویم، حدود 800 متر جدول، 850 متر رفوژ میانی، یک هزار و 100 متر اجرای کانیوا، یک هزار و 100مترمربع اجرای کندرو و 5000 مترمربع زیرسازی اجرا شده است که مابقی آن در سال جاری انجام خواهد شد. 
وی تصریح کرد: طرح تعریض محور گویم توسط اداره کل راه و شهرسازی در محدوده، زیر نظر آن اداره کل و شهرداری منطقه درحال اجراست که اجرای این پروژه به بهسازی محیط شهر، تسهیل در رفت و آمد و عبور و مرور و افزایش کیفیت زندگی شهروندان منجر خواهد شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی