[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۴۳
  • دوره جدید

پیام مدیرکل ورزش وجوانان فارس به مناسبت روزجهانی ورزشی‌نویسان ، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل ورزش و جوانان فارس در پیامی ‌روز جهانی ورزشی‌نویسان را به این قشر از خبرنگاران و روزنامه‌نگاران تبریک گفت. در پیام حیدر علی کامیاب آمده است: این نام‌گذاری اولین بار در بازی‌های المپیک 1924 پاریس به مناسبت تأسیس انجمن ورزشی‌نویسان (AIPS) و برای تجلیل از خدمات گرانبهای خبرنگاران، نویسندگان و عکاسان ورزشی در مسیر توسعه ورزش و ایجاد همبستگی بین کشورهای مختلف انجام شد.
امروز و در عصر انفجار اطلاعات بر هیچکس پوشیده نیست که خبرنگاران ورزشی نقش مهمی ‌در رشد و توسعه ورزش خصوصاً ورزش استان دارند.
اگرچه عشق به ورزش این شغل را برای ورزشی‌نویسان شیرین کرده است با این حال همواره سختی‌ها و تلخی‌های فراوانی پیش‌روی خبرنگاران است.
زنان و مردانی که برای کشف صحت خبرها از هر مشکلی عبور کرده و گاهی از پشت درهای بسته استادیوم‌ها خبر تهیه می‌کنند، کمک به پیشرفت و توسعه ورزش ایران را رسالت خود می‌دانند.
شخصاً اعتقاد دارم که قلم، ایده و تفکر اهالی رسانه همواره چراغ راه مدیران ورزشی در رسیدن به قله‌های افتخار است.
قلم به دستانی که براساس‌ معیارهای اخلاقی و گرایش‌های حرفه‌ای‌ اهداف توسعه ورزش را شناخته و در راه تحقق آنها از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنند.
بی‌شک امروز و درشرایطی که ورزش استان باید به‌صورت همه‌جانبه حرفه‌ای شود نقش این عده نقشی بی‌بدلیل است، از این‌رو بر این باورم که می‌بایست جامعه ورزشی‌نویسان به لحاظ کمی‌ و کیفی تقویت شود.
اینجانب به نمایندگی از جامعه ورزش استان ضمن تبریک مجدد این روز، آرزوی توفیق روز افزون ورزشی‌نویسان کشور خصوصاً زحمتکشان این عرصه در استان را دارم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی