[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۳۰
  • دوره جدید

معضلات اقتصاد ما نهادینه شدن فساد است ، روزنامه شیراز نوین

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی فارس گفت: اهتمام ما در اتاق بازرگانی فارس بر بهبود فضای کسب و کار در استان است که اتاق بازرگانی فارس جزء اتاق‌های پیشرو در کشور در ارائه راهکار برای رفع موانع تولید و فضای کسب و کار است.
به گزرش روابط عمومی ‌اتاق بازرگانی فارس، جمال رازقی در دیدار اعضای کانون‌های اتاق بازرگانی گفت: علیرغم وجود برخی از مشکلات اقتصادی در سطح ملی، به جرأت ادعا می‌کنیم تا امروز تلاش شده مشکل هر فعال اقتصادی که به اتاق بازرگانی فارس مراجعه کرده را در استان حل کنیم و برای کاهش و رفع مشکلات در سطح ملی نیز تلاش کرده‌ایم.
وی ادامه داد: اتاق بازرگانی فارس جزء اتاق‌های پیشرو در کشور در ارائه راهکار برای رفع موانع تولید است که حضور معاون دادستان شیراز در هفته یک بار در اتاق برای رفع مشکل فعالان اقتصادی استان گواه این مهم است.
رئیس اتاق بازرگانی فارس با اشاره به وضعیت اقتصاد کلان کشور نیز افزود: کشور ما در بحث اقتصاد نیاز به جراحی عمیق دارد و با تصمیم‌های آنی نمی‌توان راهگشایی برای مشکلات اقتصادی یافت.
رازقی بیان کرد: یکی از معضلات اقتصاد ما نهادینه شدن فساد در دستگاه‌های اجرایی و دولتی است که کانون‌های اقتصادی در کشور باید بر موضوع‌هایی از جمله فرهنگ‌سازی اقتصادی، رونق تولید، کارآفرینی کار کنند.
وی اظهار داشت: اگر در دوران دفاع مقدس جوانان این مرز و بوم از کشور محافظت کردند امروز وظیفه کارآفرینان است که از کشور محافظت کنند که پاسداری از کشور در هر دورانی هزینه دارد و باید هزینه آن را بپردازیم.
رازقی اضافه کرد: در شرایط کنونی مقاومت در اقتصاد، حفظ تولید و شجاعت در حضور در عرصه‌های اقتصادی بزرگترین وظیفه کانون‌های اتاق بازرگانی شامل پیشکسوتان، جوانان، زنان و کارآفرینی است و باید کمک کنند تا جوانان و مردم ما مقاومت کنند. در این جلسه اعضای شورای پیشکسوتان، اعضای کانون زنان بازرگان، اعضای کانون جوانان و اعضای کانون کارآفرینان استان فارس به بیان دیدگاه‌های خود پرداختند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی