[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۲۴
  • دوره جدید

کسب گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت ایزو ۹۰۰۱ ویرایش ۲۰۱۵ توسط برق فارس، روزنامه شیراز نوین

یکی از راه‌های پیشرفت و تعالی سازمان‌ها استقرار سیستم‌ها و نظام‌های مدیریتی نوین است گرچه اخذ این گواهینامه‌ها هدف نهایی شرکت‌ها نبوده و ابزاری است که درراستای رشد و تعالی سازمان همواره با مدیریت و کارکنان همراه است و سازمان‌ها را به سوی اهدافشان سوق می‌دهد.
به گزارش دفتر روابط عمومی ‌شرکت برق منطقه‌ای فارس مهندس محمدامین شرقی، مدیر دفتر مدیریت استراتژیک و بهره‌وری برق فارس این شرکت به نحوه استقرار سیستم کیفیت اشاره کرد و گفت: سیستم مدیریت کیفیت به همراه انجام ممیزی و ارزیابی‌ها برای رشد و تعالی سازمان از اهمیت بسیاری برخوردار است و از پیامدهای مثبت آن می‌توان به پاسخگو بودن افراد و نظام‌مند شدن امور اشاره کرد که نتیجه‌اش به سازمان و جامعه انتقال خواهد یافت.
وی افزود: با تصمیم مدیران ارشد شرکت، ارتقای سیستم مدیریت کیفیت ایزو 9001 به همت دفتر استراتژیک و بهره‌وری برق فارس از یک سال قبل در دستور کار شرکت قرار گرفت. 
مدیر دفتر مدیریت استراتژیک و بهره‌وری برق فارس به مزایای ویرایش جدید اشاره کرد و گفت: در ویرایش جدید ایزو 9001 مباحث مهم و جدیدی مانند مدیریت استراتژیک، مدیریت ریسک و مدیریت دانش مطرح شده است که اگرچه بسیاری از این سیستم‌ها قبلاً در شرکت مستقر شده است اما با استقرار سیستم مدیریت کیفیت ویرایش جدید، سیستم‌های مذکور تحت کنترل این سیستم قرار گرفتند. 
مهندس شرقی در ادامه خاطر نشان کرد: با حمایت مدیریت سازمان و تلاش و همدلی یکایک همکاران، شرکت برق منطقه‌ای فارس موفق شد گواهینامه ISO9001: 2015 از سوی شرکت kQR ایران و iSC استرالیا را اخذ کند. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی