[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۰۳
  • دوره جدید

فال روزانه، روزنامه شیراز نوین

فروردین
شاید امروز یک نفر سر راهتان قرار بگیرد و بخواهد به هر دلیلی جلوی پیشرفت شما را بگیرد. به جای اینکه به راحتی تسلیم شده و او را به خواسته‌اش برسانید به خودتان انگیزه بدهید و برای رسیدن به هدفتان تلاش کنید. سعی کنید مدام یکی دو قدم جلوتر از بقیه قرار بگیرید. به جای تقلید و تبعیت از دیگران سبک خودتان را داشته باشید و هر جایی که خودتان دلتان می‌خواهد بروید.
اردیبهشت
امروز این احتمال وجود دارد که با سرگشتگی‌های عاطفی غیرمنتظره‌ای مواجه شوید. در درون شما بحثی شکل می‌گیرد که مخاطب آن خودتان هستید. شما در انتخاب اینکه به واقعیت بچسبید و عملگرا باشید یا در دنیای خیال غرق شوید سر دوراهی قرارگرفته‌اید. به دنبال این نباشید که برای پیدا کردن جواب این سوالتان از دیگران کمک بگیرید، چون این کار فقط باعث سردرگمی بیشتر شما خواهد شد.
خرداد
امروز حفظ تعادل در کارهایتان کار بسیار دشواری خواهد بود. شما احساس می‌کنید تنش‌ها و درگیری‌هایی در راه هستند که حل کردن آنها تقریباً غیرممکن خواهد بود. اشکالی ندارد. زیاد به خودتان فشار نیاورید و برای حل این مشکل پافشاری نکنید. شاید بهترین کار در شرایط موجود این باشد که دنیای واقعی را رها کرده و تا زمانی که اوضاع به حالت عادی بازنگشته، به عالم خیال و رویا فرو بروید.
تیر
امروز احتمال بروز تنش در بسیاری از زمینه‌های مختلف زندگی‌تان وجود دارد. شما هم یا بیش از اندازه منطقی رفتار می‌کنید یا با موضوع بیش از حد عاطفی برخورد می‌کنید. اینکه بتوانید بین این دو تعادل برقرار کنید از اهمیت بالایی برخوردار است. سخت‌ترین بخش امروز برای شما پیدا کردن افرادی خواهد بود که با شما هم‌عقیده باشند و از نظرات و پیشنهادهایتان استقبال کنند.
مرداد
برنامه‌هایی که از قبل برای امروزتان در نظر گرفته بودید امروز به احتمال زیاد با مشکلاتی روبرو خواهند شد. شما خواهید دید که بیش از حد در مورد توانایی‌ها و امکاناتی که دارید رویاپردازی کرده‌اید. شما باید در برنامه‌ریزی‌هایتان دقت و منطق بیشتری به کار بگیرید. امروز این امکان وجود دارد که بین منافع شما و دیگران اختلافاتی وجود داشته باشد و نتوانید به راحتی با آنها کنار بیایید.
شهریور
امروز سعی کنید به احساسات خود توجه بیشتری داشته باشید. شاید نیرویی قدرتمند اما ناشناس سعی داشته باشد شما را از مسیری که در پیش گرفته‌اید خارج کند. اگر در چنین موقعیتی قرار گرفتید به جای اصرار به ادامه راه امروز را به خودتان استراحت بدهید و در عوض، کمی فعالیت جسمانی مانند ورزش را در برنامه‌تان جای بدهید. پیاده‌روی هم به شما کمک خواهد کرد ذهنتان باز شود.
مهر
امروز یک مسئله احساسی اعصاب شما را به هم ریخته است و دلتان می‌خواهد فرار کرده و خودتان را از موقعیتی که در آن گرفتار شده‌اید رها کنید. به شما توصیه می‌شود این کار را طوری انجام دهید که شخصی که دارید از او فرار می‌کنید متوجه این موضوع نشود، چون به احتمال زیاد این سودای فرار موقتی است و بعد پشیمان خواهید شد و دلتان می‌خواهد برگردید!
آبان
امروز روز خوبی برای تبلیغات است. اگر کسب و کاری دارید یا کاری هنری انجام می‌دهید که برای ارائه و فروش آن دنبال راهی می‌گردید، امروز می‌تواند بهترین فرصت ممکن برای تبلیغ کارتان باشد. از هر راهی که استفاده کنید، از شبکه‌های اجتماعی و وبلاگ‌ها گرفته تا شبکه‌های تلویزیونی، نتیجه‌ای که به دست خواهید آورد فراتر از حد انتظارتان خواهد بود.
آذر
امروز خواهید دید کارهایی که تا دیروز هم خیلی خوب و بدون مشکل پیشرفت می‌کرده‌اند به مشکل برخورده‌اند. انگار در برخی پروژه‌هایی که در دست انجام دارید یکراست به سمت دیوارهایی آجری پیش می‌روید. به جای اینکه تخته گاز پیش بروید و فکر کنید با این کارتان دیوارهای پیش‌‌رویتان فرو خواهند ریخت، بهتر است دست نگه داشته و به این موضوع فکر کنید که آیا اصلاً راه درستی در پیش گرفته‌اید.
دی
امروز روند پیشرفت کارها در مقایسه با دیروز کمی کند شده است. به احتمال زیاد این تغییر در میزان پیشرفت کارها به نفع شماست. از این فرصت استفاده کرده و وقتیان را به برنامه‌ریزی و همچنین ثبات بخشیدن به وضعیت فعلی کارها اختصاص بدهید. شما نسبت به تلاشتان به اندازه کافی پیشرفت داشته‌اید، حالا باید کمی دست نگه داشته و عملکرد خود را ارزیابی کنید و ببینید تا اینجا چه به دست آورده‌اید.
بهمن
امروز احساسات شما نمی‌گذارند روی کارها و وظایفی که به عهده دارید تمرکز کنید. از طرفی اطرافیانتان هم بسیار لجباز و کج‌خلق شده‌اند و خود شما هم حتی اگر قبول نداشته باشید رفتاری مثل آنها دارید. ذهنتان امروز دارد هم‌زمان در دو جهت متفاوت پیش می‌رود و شما نمی‌دانید باید کدام یک را به عنوان مسیر اصلی خود در نظر بگیرید. در انتخاب خود سعی کنید رویاهایتان را در نظر داشته باشید.
اسفند
امروز تنش زیادی بین آنچه قلبتان به شما می‌گوید و آنچه عقلتان از شما انتظار دارد احساس می‌کنید. اگر دیدید روز دارد به پایان می‌رسد اما شما هنوز تصمیم نگرفته‌اید به حرف کدام‌یک گوش کنید، زیاد تعجب نکنید. امروز روز خوبی برای گرفتن تصمیم‌های مهم نیست. امروز شما جسارت کافی برای به زبان آوردن نظرات و احساسات خود را دارید و همین امروز را به فرصتی فوق‌العاده برای پرداختن به روابط عاطفی‌تان تبدیل می کند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی