[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۱۵
  • دوره جدید

ارژن؛ شروعی دوباره، روزنامه شیراز نوین

شیرازنوین: باز هم لیگ برتر فوتسال و باز هم ارژن. باز هم ارژن و باز هم هیجان، باز هم استرس! استرس یکی از ویژگی‌های بازی جذاب فوتسال است. هر لحظه غفلت، می‌تواند با دریافت یک گل همراه باشد. دروازه‌بان‌ها هر لحظه باید همه حواسشان جمع باشد که مبادا توپی از خط دروازه‌شان عبور کند و کوچکترین اشتباهی از تک‌تک بازیکنان حاضر در زمین، می‌تواند به قیمت به ثمر رسیدن یک گل تمام شود. 
اما این استرس‌ها برای ارژن و هوادارانش، فقط به داخل زمین ختم نمی‌شود. مدیریت، کادر فنی، بازیکنان و هواداران این تیم باسابقه، در سال‌های اخیر همواره استرس مسائل و مشکلات مالی را هم داشته‌اند و هیچ‌گاه خیالشان از این بابت آسوده نبوده. با این حال، همیشه با تمام وجود تلاش کرده‌اند تیمشان را با همه سختی‌ها در لیگ برتر حفظ کنند و حالا برای سومین سال متوالی، در بالاترین سطح فوتسال ایران شرکت می‌کنند؛ با این امید که از مشکلات سال گذشته کاسته شود و با ارائه بازی‌هایی بهتر، نتایج بهتری کسب کنند و کار برای بقا در جدول، به روز پایانی کشیده نشود.
ارژنی‌ها بخش عمده‌ای از نفرات مهم سال گذشته خود را از دست داده‌اند. ارژنگ داریوش، سجاد بندی سعدی، محمد بیضایی‌نژاد، مصطفی رحمانی، بابک سهرابی و سیدعلیرضا موسوی، همگی از بازیکنان مهم و تأثیرگذار ارژن در یکی دو سال اخیر بوده‌اند، اما حالا دیگر خبری از آنها نیست. در عوض، میثم برمشوری یکی از بهترین فوتسالیست‌های 10سال اخیر شیراز، از بندر برگشته و در شهر خودش پا به توپ می‌شود. او فردا باید در مقابل تیم سال گذشته خودش به میدان برود: در بندرعباس و در مقابل آذرخش.
حالا مجتبی بذرافشان، رضا جوانبخت، میثم برمشوری، مصطفی فخری، اسحاق سورغالی، مرتضی کشاورز و حمید قهرمانی، بازیکنان شاخص ارژن به شمار می‌روند. به نظر می‌رسد حمیدرضا کمالی حالا تیم یکدست‌تر و سربه‌راه‌تری در اختیار دارد و کارش برای دستیابی به اهداف تیمی راحت‌تر است، اما همه چیز در طول مسابقات مشخص خواهد شد. آیا ارژن این بار می‌تواند به رتبه‌ای تک‌رقمی برسد؟ یا باز هم در جمع تیم‌هایی قرار می‌گیرد که صرفاً برای بقا می‌جنگند؟
هفته نخست لیگ برتر فوتسال در فصل 97 از عصر امروز با یک بازی آغاز می‌شود و فردا با 5دیدار دیگر ادامه پیدا می‌کند و روز شنبه با برگزاری آخرین دیدار به پایان می رسد.
امروز در مشهد تیم فرش‌آرا میزبان شهروند ساری است. اما فردا در مهم‌ترین دیدار، آذرخش بندرعباس از ساعت 18 میزبان ارژن شیراز است. همچنین حسین امیری داور شیرازی، قضاوت دیدار تیم‌های پارسیان شهر قدس و مس سونگون ورزقان را برعهده دارد. اما نکته بسیار جالب رقابت‌های این فصل، حضور سه تیم از شهرستان ساوه در این مسابقات است!
برنامه دیدارهای هفته اول لیگ برتر فوتسال 
امروز ساعت 18:00
فرش‌آرا مشهد- شهروند ساری- سالن شهید بهشتی مشهد
ابراهیم مهرابی افشار- محمدرضا ذاکری- مصطفی زینی- میلاد حمزه- ناظر: احمد جباری
فردا ساعت 18:00
پارسیان شهر قدس-مس سونگون ورزقان- سالن دانشگاه آزاد تهران
حسین امیری- ولی صفارها- ولی امجدی- ابراهیم آخوندی- ناظر: علیرضا رجبی
آذرخش بندرعباس-لبنیات ارژن شیراز- سالن فجر بندرعباس
حسین وحدتی- منصور قربانی- امیرمختار رودساز- مهدی طاهری- ناظر: عباس رنجی
گیتی‌پسند اصفهان- مقاوت البرز- سالن پیروزی اصفهان
علیرضا عبدالغنی- حمیدرضا قدسی راغب- نیما روحانی- مجتبی بختیاریان- ناظر: عبدالکریم سیستانی
مقاومت قرچک-شرکت ملی حفاری ایران- سالن شهدای هفتم تیرقرچک
محمدعلی ترحمی- مسعود شفیعی- سجاد فتحی- میلاد امیری- ناظر: ابراهیم مسیبی
سن ایچ ساوه- اهورا بهبان- سالن فجر ساوه
مجید فراهانی- احسان سبزواری- محمد داودپور- علی احمدی- ناظر: مهران جعفری
شنبه ساعت 18:00
شهرداری ساوه- سوهان محمد سیما قم- سالن فجر ساوه
محمودرضا نصیرلو- مهدی کرد- فرزین صالح- حمید سلیمانی- ناظر: هرمز مشفق

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی