[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۴۳
  • دوره جدید

تیم ستاد نیروی زمینی قهرمان دوومیدانی نزاجا شد ، روزنامه شیراز نوین

مسابقات دو و میدانی قهرمانی نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران كه از نهم تیرماه با حضور 180ورزشكار در قالب 16تیم به  میزبانی تیپ 55 هوابرد در محل ورزشگاه حافظیه شیراز  آغاز شده بود، با قهرمانی تیم دو و میدانی ستاد نیروی زمینی ارتش به پایان رسید. تیم قرارگاه شمال غرب به مقام دوم و تیم‌های تیپ 55 هوابرد شیراز و تیپ 45 شوشتر به صورت مشترك سوم شدند. كاپ اخلاق این دوره به تیپ 230 گرگان رسید. 
به گزارش روابط عمومی تیپ 55 هوابرد، در مراسم اختتامیه این مسابقات كه با حضور امیر سرتیپ 2 ذبیح‌الله بهمن‌زیاری فرماندهی تیپ 55 هوابرد و داوران و ورزشكاران شركت كننده در این مسابقات در تالار پرستوی تیپ 55 برگزار شد، پس از قرائت گزارشی از نحوه برگزاری این دوره از مسابقات توسط كارگر نماینده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران، امیر سرتیپ 2 بهمن‌زیاری در سخنانی با تبریك به نفرات و تیم‌های برتر این دوره از مسابقات، خطاب به ورزشكاران شركت كننده  اظهار داشت: شما عزیزان ورزشكار حتماً دارای مؤلفه‌ها و شاخص‌هایی بوده‌اید كه در این جمع قرار گرفته‌اید.
وی افزود: ما به عنوان یك نظامی زمانی آماده هستیم كه بتوانیم خوب بدویم، خوب تیراندازی كنیم و از نظر بدنی و فیزیك جسمانی از آمادگی مطلوبی برخوردار بوده تا بتوانیم در عملیات‌ها، مأموریت‌ها و مسابقات سرافراز و سربلند باشیم.
فرماندهی تیپ 55 هوابرد در ادامه گفت: باید این موضوع را مدنظر قرار دهیم كه ورزش اثرگذار و مادر دو و میدانی باید به عنوان یك ورزش كاربردی در نیروهای مسلح مطرح شود.
فرماندهی تیپ 55 هوابرد در پایان با ابراز خوشحالی از میزبانی ورزشکاران نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران توسط تیپ 55 هوابرد برای کلیه ورزشکاران شرکت کننده در این دوره از مسابقات آرزوی موفقیت و سربلندی نمود و اظهار امیدواری كرد نیروهای مسلح ما با حفظ و ارتقای آمادگی رزمی و بدنی خود باعث گردند هیچ دشمنی از دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران چشم طمع به این مرز و بوم نداشته باشند. 
در پایان این مراسم، لوح تقدیر و مدال و جام‌های نفرات و تیم‌های برتر اهدا شد. شایان ذكر است در این مسابقات ورزشکاران در رشته‌های مختلف دو 100، 400،  800، 1500، 3000، 5000 و 4 در 400 متر، پرش طول، پرش سه‌گام، پرش ارتفاع، پرتاب وزنه، پرتاب دیسک و پرتاب نیزه به رقابت پرداختند. نفرات برتر این رقابت‌ها  به مسابقات دو و میدانی ارتش جمهوری اسلامی ایران راه یافتند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی