[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۴۳
  • دوره جدید

محاکمه شیطان پراید سوار با ۱۱‌شاکی ، روزنامه شیراز نوین

مرد شیشه‌ای که پسربچه‌های 11تا 15ساله را فریب می‌داد و در کانال آبی در شرق تهران به تله شیطانی‌اش می‌انداخت در دادگاه کیفری تهران محاکمه می‌شود. این در حالی است که شاکی‌های پرونده برای وی حکم اعدام خواسته‌اند.
ایمان 26ساله از دی‌ماه سال 96 نقشه‌های شیطانی‌اش را عملی کرد. وی به گفته خودش هر بار پس از مصرف شیشه به سراغ طعمه‌ای جدید می‌رفت و پسربچه‌ای را به دام می‌انداخت.
وی نخستین قربانی را 27‌دی ماه به دام انداخت و او را در کانال سرپوشیده آب در خیابان اردیبهشت شمالی در شرق تهران مورد آزار قرار داد.
نخستین شاکی به پلیس گفت: از مدرسه به خانه بر می‌گشتم که مردان جوان سوار بر پراید سفید با شیشه‌های دودی جلوی راهم را بست و از من کمک خواست. وی گفت مادر بزرگش تعدادی گلدان خریده که برای جا‌به‌جایی نیاز به کمک دارد.
پسر 13ساله ادامه داد: من که فریب مرد شیطان صفت را خورده بودم سوار ماشین شدم. اما در بین راه راننده مرا تهدید به مرگ کرد. او می‌گفت چند روز قبل با برادر کوچکش دعوا کرده‌ام. هر‌چه گفتم اشتباه می‌کند قبول نکرد. او گفت برادرش با چوب به کمر من زده و احتمالاً جای کبودی‌ها هنوز نمایان است. مرد جوان به زور مرا داخل کانالی آبی کشاند.
او می‌گفت می‌خواهد جای کبودی روی کمرم را ببیند. مقاومت کردم اما مرا آزار داد و کانال را ترک کرد. او تهدیدم کرد در این‌باره به کسی حرفی نزنم. 
با این شکایت تلاش پلیس برای ردیابی متهم آغاز شد اما چند شکایت مشابه دیگر نیز به پلیس رسید. شواهد نشان می‌داد مرد پراید سوار به همین بهانه پسربچه‌ها را قربانی نیت شیطانی‌اش می‌کرد. او همچنین دو‌نفر را در پارک جنگلی لیویزان به دام انداخته بود. با ردیابی پلاک پراید سفید، متهم ردیابی و بازداشت شد و جرم سیاهش را گردن گرفت. وی که یک سابقه کیفری نیز در پرونده‌اش دارد گفت: مصرف مواد مخدر موجب شد دست به این کار بزنم. چند نفر از قربانیان توانستند از دستم بگریزند.
در حالی که شمار شکایت‌های مشابه به 11فقره رسیده بود تنها 6نفر از شاکی‌ها پیگیر پرونده شدند و برای متهم اشد مجازات خواستند. قرار است ایمان 24تیرماه در شعبه پنجم دادگاه کیفری یک استان تهران از خود دفاع کند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی