[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۵
  • دوره جدید

واژگونی خودرو در حوالی کمربندی جوادیه دو مجروح داشت، روزنامه شیراز نوین

بی‌احتیاطی راننده و عدم کنترل خودرو سواری در هنگام تردد در جاده کمربندی، واژگونی خودرو و مصدومیت دو سرنشین آن را رقم زد. 
به گزارش روابط عمومی ‌سازمان آتش‌نشانی، با تماس رانندگان خودروهای عبوری با سامانه‌125 و اعلام خبر واژگونی یک دستگاه خودروی سواری سمند، ستاد فرماندهی آتش‌نشانی شیراز ساعت 18:36‌روز گذشته بلافاصله آتش‌نشانان ایستگاه‌15 را به محل حادثه در کمربندی جوادیه اعزام کرد. 
محمد مرادی، فرمانده آتش‌نشانان اعزامی ‌در این‌باره گفت: یک دستگاه خودرو سواری سمند درجاده درحال حرکت بود که به‌دلیل رعایت نکردن سرعت ایمنی و عدم کنترل خودرو، از مسیر اصلی منحرف شد و در فضای خاکی کناره خیابان واژگون شد. 
وی با اعلام اینکه سرنشینان خودرو قبل از رسیدن آتش‌نشانان توسط رهگذران از درون خودرو خارج شده بودند افزود: دراین حادثه یک مرد 30‌ساله و یک زن 25‌ساله از سرنشینان این خودرو دچار مصدومیت شدند که به عوامل اورژانس حاضر در محل تحویل داده شد.
این فرمانده آتش‌نشانی علت بروز این حادثه را از سوی پلیس در دست بررسی ذکر کرد و اظهار داشت: آتش‌نشانان پس از ایمن‌سازی محل حادثه و قطع برق خودرو، از نشت بنزین جلوگیری کردند و سپس بعد از به حالت اولیه درآوردن خودرو و تحویل آن به پلیس راهور، این وسیله نقلیه توسط جرثقیل به پارکینگ راهنمایی و رانندگی انتقال یافت.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی