[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۴۳
  • دوره جدید

افتخارآفرینی تکنسین‌های اورژانس فارس ، روزنامه شیراز نوین

دو رتبه نخست از چهار بخش المپیاد کشوری فوریت‌های پزشکی، به دو تکنسین مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی فارس اختصاص یافت. به گزارش «وب دا» در شیراز، سرپرست مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی فارس، با اعلام این خبر گفت: هر ساله سازمان اورژانس کشور، المپیادی با عنوان فوریت‌های پزشکی به صورت آزمون فشرده برگزار می‌کند که کارکنان اورژانس از همه دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور در این المپیاد شرکت می‌کنند.
دکتر «محمدجواد مرادیان»، افزود: در این آزمون بخش‌های مختلفی درخصوص مسائل علمی، بررسی و مهارت‌های عملی مرتبط با فوریت‌های پزشکی، رانندگی با موتور و ماشین و آمادگی جسمانی نیز سنجیده می‌شود.
او ادامه داد: در این المپیاد «احمد دادمهر» به رتبه نخست علمی ‌و «ابراهیم خلیفه» نیز به رتبه نخست مهارت‌های مرتبط با فوریت‌های پزشکی دست یافتند که این موفقیت از سوی دکتر «قاضی زاده ‌هاشمی» وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مورد تقدیر قرار گرفت.
دکتر «مرادیان»، با اشاره به برگزاری آزمون اولیه این المپیاد در استان، گفت: در همین راستا برنامه فشرده‌ای برای آمادگی تیم شیراز هماهنگ شد تا تیم با توانمندی و آمادگی کامل در المپیاد کشوری شرکت کند که دستاورد این تلاش، دستیابی این موفقیت برای مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی فارس، وابسته به دانشگاه علوم پزشکی شیراز بود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی