[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۴۳
  • دوره جدید

اینستاگرام فیلتر نمی‌شود، روزنامه شیراز نوین

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در پاسخ به سؤالی از فیلتر نشدن اینستاگرام خبر داد.
به گزارش خبرنگار مهر، محمدجواد آذری‌جهری وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ظهر روز چهارشنبه در حاشیه جلسه هیئت دولت و در جمع خبرنگاران در پاسخ به  اظهارات اخیر دادستان اصفهان مبنی بر پیگیری و دستگیری نهادها و افرادی که از فیلترشکن برای ورود به شبکه‌های فیلترشده همچون تلگرام استفاده می‌کنند، اظهار داشت: من تخصصی در رابطه با تعقیب ندارم، باید جزئیات این موضوع را از جانب خودشان پیگیری کنید.
وی در پاسخ به سؤالی پیرامون آخرین اخبار مربوط به شرکت‌هایی که ارز دولتی دریافت کرده‌اند، گفت: در رابطه با شرکت‌هایی که ارز دولتی دریافت کرده‌اند، شفاف‌سازی شده است.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ادامه داد: نمایندگان مجلس به عنوان وکلای مردم هم سؤالات و هم پیشنهاداتی دارند. طی دو روز گذشته جلسات مفصلی با نمایندگان محترم در فراکسیون‌های مختلف داشتیم و تبادل نظر صورت گرفت. هم نظرات آن‌ها و هم توضیحات لازم را شنیدیم این فرایند آغاز شده و رسیدگی‌ها انجام شده است. منتظریم سازمان تعزیرات جواب پیگیری‌هایشان را بدهد.
وی با اشاره به فعالیت برخی پیام‌رسان‌های فیلترشده در قالب یک پیام‌رسان جدید مثل تلگرام طلایی، تصریح کرد: در وزارت ارتباطات اطلاعیه رسمی ‌داده‌ایم و نظرمان را در این رابطه گفته‌ایم. هم آقای سراییان، معاون وزیر در این مورد مصاحبه کرده‌اند و هم اطلاعیه دادیم و این موضوع جدید نیست و به آن اشاره شده است.
آذری جهرمی ‌در پایان در پاسخ به این سؤال که آیا اینستاگرام فیلتر می‌شود، 
گفت: خیر.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی