[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۴۳
  • دوره جدید

به جای آسپرین این دانه‌ها را مصرف کنید، روزنامه شیراز نوین

اگر شما هم از آن دسته افراد هستید که از آسپرین استفاده می‌کنید تا خونتان لخته نشود، باید بدانید داروهای شیمیایی می‌تواند در درازمدت عوارض خطرناکی داشته باشد. پس بهتر است به جای آسپرین این دانه‌ها را مصرف کنید!
آسپرین از جمله قرص‌هایی است که اغلب افراد مصرف می‌کنند تا دچار لختگی خون نشوند، ولی از مصرف بسیار آسپرین می‌ترسند و دنبال جایگزینی برای آسپرین هستند. پس توصیه می‌کنیم حتماً این مقاله را بخوانید تا بدانید باید به جای آسپرین این دانه‌ها را مصرف کنید!
بسیاری از افراد در سراسر جهان روزانه آسپرین مصرف می‌کنند تا از لخته شدن خون پیشگیری کنند.
تحقیقات در آمریکا نشان می‌دهند دانه‌های گوجه‌فرنگی می‌توانند به عنوان جایگزین طبیعی آسپرین کاربرد داشته باشند.
دانشمندان در دانه‌های گوجه‌فرنگی ماده‌ای پیدا کردند که می‌تواند با پیشگیری از لخته شدن خون در بدن به گردش طبیعی خون انسان کمک کرده و به نوعی عملکرد قرص آسپرین را شبیه‌سازی کند. 
هم اکنون بسیاری از افراد در سراسر جهان روزانه آسپرین مصرف می‌کنند تا از لخته شدن خون پیشگیری کنند، این در حالی است که مصرف این دارو می‌تواند عوارض زیادی مانند خونریزی معده را به همراه داشته باشد.
آزمایشات نشان می‌دهند 3ساعت بعد از مصرف این ماده گردش خون بدن به حالت یکنواخت درمی‌آید و اثرات آن تا 18ساعت در بدن باقی می‌ماند. البته این یافته‌ها به این معنی نیستند که شما مجازید مصرف آسپرین را خودسرانه قطع کنید.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی