[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۴۳
  • دوره جدید

فال روزانه، روزنامه شیراز نوین

فروردین
امروز ممکن است اوضاع برای شما کمی آشفته باشد، اما فکر نکنید مجبورید از همه چیز سر در بیاورید. پس بی آن که به خودتان فشاری وارد کنید فقط خودتان باشید و به خلاقیت ذاتی خود اجازه بروز بدهید. به جای اینکه تحت تأثیر حرف‌های دیگران به خاطر اشتباهات گذشته‌تان خودتان را سرزنش کرده و توانایی‌های خود را دست‌کم بگیرید، یادتان باشد کسانی برنده هستند که از دنبال کردن رویاهایشان خسته نمی شوند.
اردیبهشت
امروز احساسات قلبی‌تان عوض شده است، پس به کسانی که درکتان می‌کنند دقیقاً بگویید چه حسی دارید. اما سخنان شما مقصود واقعی‌تان را پنهان می‌کند. شما باید بفهمید چرا دیگران سخنان رک و راست شما را بد متوجه می‌شوند، چراکه ممکن است کم‌کم واقع‌بینی خود را از دست بدهید. فراموش نکنید هیچ کس از روی قصد نمی‌خواهد برایتان مشکل‌تراشی کند و جلوی پیشرفتتان را بگیرد.
خرداد
شما امروز خیلی سریع به سمت فعالیت‌های اجتماعی کشیده می‌شوید، چرا که خیلی مجذوب پویایی و فعالیت‌های گروهی که عضوش هستید شده‌اید. علاوه بر این، خیلی دوست دارید سوءتفاهم‌ها را برطرف کنید. اگر کسی بهتان گفت شما انسان ضعیفی هستید چون خیلی زود از موضع خود پایین می‌آیید، از اینکه افکار خود را به او بگویید هراس نداشته باشید.
تیر
شما امروز به هویت خود و احساساتتان اطمینان و ایمان کامل دارید، اما گفتن این موضوع به دیگران کار راحتی نیست. شما اصلاً دوست ندارید نقاط ضعف خود را آشکار کنید. ولی به خصوص وقت‌هایی که در جمع دوستانتان هستید کمتر از چیزی که فکر می‌کردید توانایی دفاع کردن از خود را دارید. لزومی‌ ندارد در جمع زیاد حرف بزنید، اما دیوارهای غیرلازمی ‌که دور خود کشیده‌اید، شما را از دوستانتان دور کرده است.
مرداد
امروز شانستان ر امتحان کرده و در مسائلی که مربوط به سلامتی‌تان هستند تغییراتی ایجاد کنید. ماه در ششمین خانه شما قرار دارد که مربوط به جزئیات است و اکنون به شما توصیه می‌شود به موضوعات کوچکی که می‌توانند خیلی مفید و سازنده باشند توجه کنید. تغییر دادن رژیم غذایی و تمرینات ورزشی‌تان و تلاش برای داشتن روزی متفاوت، می‌تواند تأثیر خیلی زیادی بر زندگی شما داشته باشد.
شهریور
رویاهایتان هرگز به واقعیت بدل نخواهند شد مگر اینکه خودتان آنها را باور داشته باشید و برای دست‌یابی به آنها تلاش کنید. هیچ کس دیگری این کار را برای شما انجام نخواهد داد و اگر مثل علاءالدین چراغ جادو نداشته باشید، مجبور خواهید بود خودتان کنترل کارها را در دست گرفته و برای به دست آوردن خواسته‌هایتان زحمت بکشید. یادتان باشد برای رسیدن به یک مقصد، هزار راه گوناگون وجود دارد.
مهر
شما می‌دانید چیزی در حال تغییر کردن است، اما هنوز نمی‌توانید بگویید آن چیز چیست. در این میان احساسات شما خیلی خشن شده‌اند؛ امروز شما در موقعیت حساسی هستید، برای اینکه نمی‌دانید چگونه باید احساسات خود را ابراز کنید. به جای اینکه متکی به کلمات باشید، ضرب‌المثل «دو صد گفته چون نیم کردار نیست» را همیشه در خاطر داشته باشید.
آبان
گاهی اوقات وقتی شما در کاری موفق می‌شوید برایتان سخت است خودتان را کنترل کرده و احساساتتان را ابراز نکنید، با وجود این زمانی که از نظر احساسی ضربه می‌خورید توانایی انجام این کار را دارید. به یاد داشته باشید حالا که احساسات شما شکننده و حساس هستند، اگر ابراز بشوند نمی‌توانند به این شکلی که در حال حاضر هستند مدت زیادی دوام بیاورند. درمورد خودتان با دید منفی قضاوت نکنید.
آذر
امروز برای شما روز رویاپردازی است، پس بزرگ‌ترین رویاهای ممکن را داشته باشید. به این فکر کنید که چه چیزی در زندگی برایتان از همه چیز مهم‌تر است. کمانتان را به سمت دوردست‌‌ترین اهداف خود گرفته و با تمام توان برای دست یافتن به آن تلاش کنید، چون امروز هیچ حد و مرزی برای توانایی‌های شما و شانستان برای رسیدن به موفقیت وجود ندارد. تنها چیزی که می‌تواند شما را محدود کند ذهن خودتان است.
دی
امروز شما بر سر دوراهی قرار می‌گیرید. از یک طرف می‌خواهید کار خاصی انجام دهید؛ شما کارهای عقب‌افتاده زیادی برای انجام دادن دارید و شور و هیجان شما می‌تواند تبدیل به عصبانیت شدید بشود. از طرف دیگر، اگر کمی‌ تلاش کنید محیط امن و آرامی ‌برای خود درست کنید، عجیب اینکه احساس خواهید کرد بیشتر از خلوت و محیط دنج خود جدا افتاده‌اید.
بهمن
شما امروز دغدغه زیادی ندارید، اما نمی‌توانید به راحتی در مورد نگرانی‌های خود با دیگران صحبت کنید. دلیل این کارتان این است که با وجود تمام مشکلاتی که وجود دارد نمی‌خواهید مشکل جدیدی به وجود بیاید. با این حال شما اطلاعات ارزشمندی دارید که باید گفته شوند. فراموش نکنید حرفی که می‌خواهید بزنید نمی‌تواند ایجاد آشوب و ناآرامی ‌کند، بلکه روش بیان شما ممکن است تأثیر نامناسبی برجا بگذارد.
اسفند
امروز برای شما روز فوق‌العاده‌ای خواهد بود. احساسات شما در حال حاضر از قدرت زیادی برخوردار هستند، پس به آنها اعتماد کنید و اگر حس ششمتان چیزی به شما می‌گوید، با خیال راحت به آن گوش کنید چون ضرر نخواهید کرد. اکنون زمان بسیار مناسبی برای دنبال کردن رویاهایی است که زمانی به خاطر دنبال کردن هدف‌های دیگر یا محدودیت‌هایی که داشته‌اید رها کرده بودید.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی