[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۳
  • دوره جدید

ساخت مجموعه ویژه ناشنوایان از اهداف اصلی هیئت است، روزنامه شیراز نوین

سرپرست هیئت ناشنوایان استان در جلسه هم‌اندیشی هیئت ورزش‌های ناشنوایان استان فارس با مربیان که در شیراز برگزار شد گفت‌: ساخت مجموعه فرهنگی، ورزشی ویژه ورزشکاران ناشنوا از اهداف اصلی هیئت است.
به گزارش روابط عمومی ‌و پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس‌، به نقل از روابط عمومی‌ هیئت ورزش‌های ناشنوایان فارس‌، حسین محمدی در این جلسه افزود: از مهم‌ترین موضوعات مطرح شده از طرف مربیان، نداشتن سالن و امکانات مناسب تمرینی جهت ناشنوایان، حمایت نشدن از جانب مسئولان ورزش کشور و نبود انگیزه در بین مربیان و بازیکنان، اشتغال ورزشکاران ناشنوا، تبعیض بین ورزشکاران شنوا و ناشنوا، و عدم تحقق وعده‌های داده شده است.
سرپرست هیئت ورزش‌های ناشنوایان استان در این نشست با اشاره به تدوین تقویم ورزشی سال جاری و تشریح عملکرد هیئت استان در چند‌ماه گذشته رویکرد هیئت در سال جاری‌، توجه به استعدادیابی و نخبه‌پروری عنوان نمود در ادامه گفت: حمایت لازم از قهرمانان المپیکی و برون‌مرزی به‌صورت ویژه در دستور کار هیئت می‌باشد. ساخت مجموعه ورزشی و فرهنگی جهت ناشنوایان استان از دیگر برنامه‌های در دست اقدام هیئت است که با کمک مدیر کل محترم ورزش و جوانان فارس و مدیر کل محترم بهزیستی استان ، خیرین و مسئولین فارس این مهم به‌زودی تحقق یابد. محمدی افزود: به‌زودی فراخوان برگزاری استعدادیابی در تمامی ‌رشته‌ها توسط کمیته‌های مختلف هیئت اعلام می‌شود و استعدادیابی در سراسر استان کلید می‌خورد. با توجه به مذاکرات انجام شده با فدراسیون ورزش‌های ناشنوایان قطر به زودی اردوهای مشترک تمرینی، مسابقات در رشته‌های مختلف همچنین دوره‌های آموزشی جهت مربیان از دیگر برنامه‌های هیئت خواهد بود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی