[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۶
  • دوره جدید

آرزویم بازی برای ایران در جام جهانی است، روزنامه شیراز نوین

مهم‌ترین هدف مهاجم جدید باشگاه NEC نایمخن هلند این است که در جام جهانی‌۲۰۲۲ در ترکیب تیم ملی فوتبال کشورمان به میدان برود.
باشگاه NEC نایمخن هلند که پس از حضور موفق علیرضا جهانبخش در این تیم چند بازیکن ایرانی را زیر نظر داشت، برای تیم زیر 19ساله‌های خود بازیکنی ایرانی جذب کرده است. آروین جواد که با 16‌سال سن به تیم زیر 19‌ساله‌های این باشگاه هلندی راه یافته و حالا می‌گوید علیرضا جهانبخش الگوی فوتبالی اوست و می‌خواهد راهی را که این بازیکن رفت، دنبال کند.
آروین جواد در‌خصوص اینکه فوتبال را از چه سنی و در چه تیم‌هایی آغاز کرد تا به NEC نایمخن برسد گفت: کارم را از سن شش‌سالگی در تیم اوریون آغاز کردم و تا 12‌سالگی فوتبال را در این تیم یاد گرفتم. در 12‌سالگی به تیم ووزیک آمدم و تا فصلی که گذشت در این تیم بودم.
این بازیکن 192‌سانتیمتری که در پست مهاجم هدف بازی می‌کند، پس از درخشش در تیم ووزیک نگاه مسئولان NEC نایمخن را به خود جلب کرد که در این خصوص اظهار داشت: فصل گذشته در تیم ووزیک 25‌بازی انجام دادم که موفق شدم 40گل بزنم و 12پاس‌گل هم دادم. وقتی این تعداد گل را به ثمر رساندم، از باشگاه NEC سراغ من آمدند که ابتدا بازی‌هایم را از نزدیک تماشا کردند. وقتی بازی‌های من موردپسند آنها قرار گرفت، چند جلسه به تمرینات NEC رفتم و در نهایت قرارداد یک‌ساله‌ای با تیم زیر 19‌ساله‌های باشگاه امضا کردم. در فصل جدید هم قرار است در اردوی ویژه جوانان هلند برای NEC نایمخن بازی کنم.
مهاجم جدید و ایرانی باشگاه NEC نایمخن درباره شرایط زندگی‌اش در هلند و شانس حضورش در تیم‌های ملی ایران تصریح کرد: من از یک خانواده کاملاً ایرانی هستم، اما در هلند به دنیا آمده‌ام، با این حال خیلی دوست دارم لباس تیم ملی ایران را به تن کنم.
جواد در‌خصوص اینکه آیا تاکنون در تیم‌های پایه ایران بازی کرده یا مورد نظر قرار گرفته است گفت: خیر، چون شاید تا به حال در سطحی بازی نمی‌کردم که بازی من دیده شود، مثل خیلی از بازیکنان ایرانی که در خیلی از کشورهای دنیا بازی می‌کنند، اما در پایه‌ها دیده نمی‌شوند، با این حال آرزویم این است که به پیراهن تیم ملی ایران برسم و دوست دارم در جام جهانی‌2022 قطر برای ایران بازی کنم.
وی در واکنش به این پرسش که وارد باشگاهی شده که علیرضا جهانبخش دوران حرفه‌‌ای‌اش در اروپا را از آنجا آغاز کرد اظهار داشت: علیرضا جهانبخش الگوی من است و خیلی از او یاد می‌گیرم. با جهانبخش در ارتباط هم هستم و خیلی از او سؤال می‌پرسم. من دوست دارم مثل علیرضا جهانبخش باشم و راه او را بروم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی