[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۴۳
  • دوره جدید

چند خبر از کاراته فارس، روزنامه شیراز نوین

‌حضور رئیس و مشاور عالی هیئت کاراته استان فارس در هیئت کاراته شهرستان سروستان
احمد مبارکی رئیس هیئت کاراته استان فارس که این روز‌ها بازدید از هیئت کاراته شهرستان‌ها، تقویت نقاط قوت، شناسایی و رفع نقاط ضعف آنان را در دستور کار خود قرار داده است، همراه با مسعود ذیگلری مشاور عالی هیئت، میهمان سروستانی‌ها بودند.
‌بازدید از هیئت کاراته شهرستان داراب: برنامه‌ریزی و گسترش کاراته در مناطق محروم از اهداف اصلی ماست
مبارکی رئیس هیئت کاراته استان فارس که در ادامه بازدید از هیئت‌های شهرستان‌ها به داراب سفر کرده بود، گسترش کاراته را در مناطق محروم از اهداف اصلی هیئت کاراته فارس بیان کرد. در این بازدید که دکتر تمدن رئیس اداره ورزش و جوانان داراب، مجتبی تمدن‌دار رئیس، جمعی از مربیان و مسئولین هیئت کاراته این شهرستان حضور داشتند.
‌پیام تبریک رئیس هیئت کاراته استان فارس به مناسبت قهرمانی نوید محمدی و کسب سهمیه المپیک جوانان
احمد مبارکی رئیس هیئت کاراته استان فارس طی پیامی ‌درخشش کاراته‌کای خوش‌آتیه و آینده‌دار استان فارس نوید محمدی و کسب سهمیه المپیک جوانان را تبریگ گفت. در این پیام آمده است‌:
موفقیت قهرمان غیور استان فارس نوید محمدی در عرصه قهرمانی و راه‌یابی ایشان به المپیک جوانان2018 نشان از عزم راسخ و خستگی‌ناپذیر و پیشرفت می‌باشد که جوانان ما روز به روز به بلندای قله جهان خواهند ایستاد.
رجا واثق دارم که قهرمانی مقتدرانه این جوان برومند در مسابقات انتخابی المپیک جوانان زمینه درخشش بیشتر جوانان این استان را فراهم خواهد ساخت.
این جانب ضمن تبریک و تشکر از تلاش و همت خستگی‌ناپذیر ایشان و مربی گران‌قدر استاد محمد‌هادی محمدی از زحمات همه دست‌اندرکاران و بزرگان و پیشکسوتان به‌ویژه حمایت‌های اداره کل ورزش و جوانان فارس و فدراسیون کاراته جمهوری اسلامی ‌ایران تشکر نموده و آرزوی بهترین‌ها را از خداوند متعال برای همگان خواستارم.
‌دیدار با اعضای هیئت کاراته آباده‌: پیروی از قانون و مقررات و همدلی و اتحاد راه پیشرفت شهرستان‌ها می‌باشد.
در ادامه برنامه بازدید از هیئت کاراته شهرستان‌ها، احمد مبارکی رئیس هیئت کاراته و علیرضا رشید قامت میهمان آباده‌ای‌ها بودند. در این دیدار مهدی شرفی رئیس هیئت، روح الله عبدالهی رئیس اداره ورزش و جوانان و جمعی از مربیان و مسئولان هیئت کاراته آباده آباده حضور داشتند.
احمدی مبارکی ضمن اذعان بر اینکه پیروی از قانون و مقررات و همدلی و اتحاد راه پیشرفت شهرستان‌ها می‌باشد، بر صراحت هیئت کاراته در بیان نظرات، رعایت سلسله‌مراتب اداری و گسترش وحدت و دوستی تأکید نمود.
‌بازدید رئیس هیئت کاراته استان فارس از هیئت کاراته شهرستان اقلید
مبارکی: با تمام توان و ظرفیت‌های موجود از شهرستان‌های فعال حمایت می‌کنم
رئیس هیئت کاراته استان فارس در ادامه روند بازدید از هیئت‌های شهرستان‌ها، از تشکیلات هیئت کاراته اقلید بازدید کردند.
در این دیدار که با حضور رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان اقلید، محمد زرین‌کلاه رئیس هیئت کاراته شهرستان اقلید و جمعی از مسئولین و پیشکسوتان هیئت برگزار شد، احمد مبارکی با بیان اینکه با تمامی ‌ظرفیت‌های موجود از شهرستان‌ها حمایت می‌کنم، راهکارهایی جهت پیشبرد هرچه بهتر امور هیئت شهرستان اقلید ارائه داده و در جهت رفع مشکلات شهرستان به بحث و تبادل نظر پرداختند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی