[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۴
  • دوره جدید

پرویز مظلومی: در جام جهانی خوب دفاع کردیم اما تاکتیک مشخصی نداشتیم، روزنامه شیراز نوین

پیشکسوت فوتبال کشورمان نظراتش را در مورد رقابت‌های جام جهانی مطرح کرد. پرویز مظلومی، پیشکسوت فوتبال ضمن تقدیر از بازی‌های خوب تیم ملی فوتبال ایران درجام جهانی روسیه و همچنین حضور کی‌روش همچنان درتیم ملی ایران عملکرد وی را در کادر فنی تیم ملی ستود و گفت: کی‌روش درسیستم دفاعی بسیار مربی خوب و درسطح بین‌المللی همواره موفق بوده است. 
وی افزود: ما در جام جهانی اصولاً مالکیت توپ نداشتیم و بهترین بازی دفاعی را انجام دادیم و درمقابل مراکش، اسپانیا و پرتغال همیشه مالکیت را به حریفان دادیم. متأسفانه ما در رقابت‌های جام جهانی تاکتیک مشخصی نداشتیم و مربیان تیم ملی باید با شناخت شرایط کشورمان حرکت کنند. از طرفی متأسفانه ما بازی‌های تدارکاتی خوبی نداشتیم اما تدارکات بسیارخوبی ازسوی فدراسیون فوتبال مد نظر گرفته شد. 
مظلومی ‌ادامه داد: تیم ملی ما یک‌ماه در اردوی تدارکاتی خارج از کشور بود و یقیناً بدانید که هزینه‌های هنگفتی برای این نوع اردو پرداخت شده است و خوشبختانه امکانات بسیار خوبی از سوی فدراسیون برای تیم ملی تدارک دیده شده بود که قابل تقدیراست. 
پیشکسوت فوتبال در رابطه نتایج به‌دست آمده در جام جهانی روسیه افزود: فکرکنم با حذف ستاره‌های جام جهانی و تیم‌های مطرح دنیا جام جهانی از آن جذابت لازم افتاده است. از طرفی فکر می‌کنم مسی آن شادابی و طراوات لازم را نداشت. در کل به نظرم اروگوئه را نباید دست‌کم گرفت و فرانسه امشب کار بسیار سختی را در مقابل این تیم دارد. مظلومی‌ درخصوص تیم ملی ژاپن گفت: این نماینده شایسته آسیا بهترین نمایش را دربازی آخرش داشت و فقط به‌دلیل تجربه کم و اشتباهات فردی بازی برده را واگذار کرد و درواقع سرافزانه از دور رقابت‌ها حذف شد. 
وی تیم ملی فوتبال کلمبیا را یکی از تیم‌های خوب مطرح کرد و بازی زیبایش را مقابل انگلیس ستود و اظهار داشت: کلمبیا در دیدار با انگلستان کم‌شانس بود و اگر قدری مهاجمانش دقت می‌کردند به‌راحتی می‌توانستند تیم ملی فوتبال انگلستان را شکست بدهند.
پرویز مظلومی ‌در پایان این گفتوگو در رابطه وضعیت کنونی تیم استقلال تهران و برشمردن موقعیت جذب بازیکن برای استقلال گفت: با توجه به جذب عجولانه نقل و انتقلات به‌نظرم بازیکنانی که استقلال الآن جذب کرده درباشگاه‌های خودشان خوب بودند و به‌نظرم هواداران باید باید صبر و تحمل داشته باشند و اجازه بدهند که کادرفنی و باشگاه کار خودش را انجام دهد.
وی همچنین‌ افزود: استقلال در فصل پیش رو از تیم‌های بسیار خوب لیگ فوتبال ما خواهد شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی