[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۴۳
  • دوره جدید

۴‌طرح ورزشی در پاسارگاد افتتاح شد، روزنامه شیراز نوین

با حضور مسئولان و در ادامه خدمات دولت و تدبیر و امید، 4‌طرح ورزشی در شهرستان پاسارگاد افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی ‌و پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس‌، این پروژه‌های ورزشی شامل زمین‌های چمن مصنوعی در شهر سعادت شهر‌، بخش پاسارگاد‌، دهستان سرپنیران و محله بوکان؛ در مجموع با اعتباری بالغ بر یک‌میلیارد و دویست میلیون تومان و در زمینی به مساحت 3200‌متر مربع از محل اعتبارات استانی احداث شده است.
معاون جوانان و امور فرهنگی اداره کل ورزش و جوانان فارس در گفتگو با خبرنگاران گفت‌: به‌منظور بالا بردن سهم سلامت جامعه از طریق ورزش و همچنین ایجاد نشاط و شادابی در بین جوانان و نوجوانان و همه اقشار جامعه و نیز قهرمان‌پروری و تربیت ورزشکاران و قهرمانان برای کسب عناوین قهرمانی در سطح کشور لازم است زیر ساخت‌های ورزشی را مهیا کنیم که به حمدالله در دولت تدبیر و امید تا به امروز اقدامات خوب و مؤثری در این راستا انجام شده است‌.
وی بیان کرد‌: به حول و قوه الهی و به دنبال این خدمات شایسته امروز این چهار طرح ورزشی هدیه دولت به مردم و جوانان و نوجوانان این منطقه است که امیدواریم به‌نحو مطلوب و شایسته از آن استفاده کنند و ضمن تأمین نشاط و شادابی بتوانند برای استان و کشور عناوین قهرمانی کسب نمایند.
در آیین افتتاح این پروژه‌های ورزشی علی رضایی معاون جوانان و امور فرهنگی اداره کل ورزش و جوانان فارس‌، اسفندیار احمدی‌منش فرماندار پاسارگاد‌، حجه السلام و المسلمین پردل امام جمعه پاسارگاد، شهردار و اعضای شورای اسلامی ‌شهر و روستا‌، مهدی جعفری رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان پاسارگاد‌، محمد رضا صلواتی مدیر روابط عمومی ‌اداره کل ورزش و جوانان فارس‌، تنی چند از مسئولان محلی‌، رؤسای هیئت‌های ورزشی و ورزشکاران و کارکنان اداره ورزش و جوانان این شهرستان علاقمند به ورزش حضور داشتند.
گفتنی است در به ثمر نشستن این پروژه‌های ورزشی تلاش‌های نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی‌، فرماندار‌، مدیران ارشد استان، مسئولان اداره کل و نیز رئیس و کارکنان اداره ورزش و جوانان شهرستان پاسارگاد قابل تقدیر است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی