[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۲۴
  • دوره جدید

دستگیری سه اخاذ مأمورنما در فیروزآباد، روزنامه شیراز نوین

فرمانده انتظامی ‌شهرستان فیروزآباد از دستگیری سه اخاذ مأمور نما که از کارگران کارگاه‌های بلوک‌زنی با جعل عنوان اخاذی کرده بودند، خبر داد. 
سرهنگ «مهدی جوکار» در گفت‌و‌گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس بیان کرد: در‌پی وقوع یک فقره اخاذی از کارگران در یک کارگاه بلوک‌زنی این شهرستان، موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار مأموران انتظامی شهرستان قرار گرفت.
وی افزود: مأموران با انجام اقدامات فنی موفق شدند سه نفر را که با جعل عنوان مأموران انتظامی اقدام به اخاذی از کارگران می‌کردند، شناسایی و طی یک عملیات غافلگیرانه و ضربتی آنها را دستگیر کنند.
این مقام انتظامی تصریح کرد: در بازرسی از مخفیگاه این افراد یک قبضه اسلحه کلت کمری پلاستیکی، یک عدد بی‌سیم دستی پلاستیکی، یک‌دستگاه موتورسیکلت و مبلغ 455‌هزارتومان وجه نقد که از مالباختگان اخاذی کرده بودند، کشف شد. 
سرهنگ جوکار در پایان با بیان اینکه تحقیقات پلیس برای کشف اخاذی‌های احتمالی دیگر از این متهمان ادامه دارد، خطاب به شهروندان تأکید کرد: در‌صورت مراجعه مأموران انتظامی به آنان ضمن درخواست کارت شناسایی از آنان، در‌صورت مشکوک بودن، بلافاصله موضوع را از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی‌110 اعلام کنند تا امکان ارتکاب جرم از افراد ناشناس گرفته شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی