[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۴۳
  • دوره جدید

برگزاری هشتمین همایش ضیافت اندیشه اساتید از ۱۶تیر، روزنامه شیراز نوین

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی شیراز، از برگزاری هشتمین همایش ضیافت اندیشه، ویژه اساتید علوم پزشکی شیراز، از شانزدهم تیر و به مدت یک هفته خبر داد.
به گزارش «وب دا» در شیراز، حجت الاسلام والمسلمین حمید مقامی با اعلام اینکه این رویداد مهم علمی‌فرهنگی، امسال برای هشتمین سال متوالی، از شانزدهم تیر، باحضور اساتید مطرح کشوری، به مدت یک هفته در شیراز برگزار می‌شود، هدف از برگزاری این برنامه را ارتقای سطح آگاهی و دانش اساتید عنوان کرد.
او افزود: این همایش علمی‌فرهنگی، در حوزه‌های اصول تعلیم و تربیت، معرفت‌شناسی و اندیشه‌های سیاسی و مبانی انقلاب اسلامی ‌در بین اعضای هیئت علمی، به‌صورت کارگاه آموزشی برگزار می‌شود.
حجت الاسلام والمسلمین مقامی ادامه داد: از ابتدای امر تاکنون، بیش از یکصد استاد دانشگاه، در این برنامه شرکت داشته‌اند و امسال نیز ۸۰ عضو هیئت علمی ‌دانشگاه برای حضور در این نشست‌های تخصصی، نام‌نویسی کرده‌اند.
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: علاقه‌مندان برای شرکت در این رویداد مهم علمی‌فرهنگی می‌توانند با مراجعه به سایت www.karmand.sums.ac.ir و یا از طریق سامانه تلفنی۰۷۱۳۲۱۲۲۳۶۶ از چگونگی حضور در این نشست علمی ‌اطلاع یابند. امسال طرح ضیافت اندیشه اساتید دانشگاه علوم پزشکی شیراز با حضور دکتر احمدرضا قنبری نصرآبادی، حجت‌الاسلام استاد حسن علی رحیقی و استاد علی شیرازی به‌ عنوان مدرس، برگزار می‌شود. این همایش با نام متبرک شهید «ابراهیم‌هادی» آغاز و کتاب زندگی این شهید والامقام، به شرکت‌کنندگان اهدا می‌شود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی