[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۹۲
  • دوره جدید

پیشنهاد تبانی تا تغییر نتیجه در رختکن داوران!، روزنامه شیراز نوین

ایسنا: سرپرست تیم فوتسال فرش‌آرای مشهد، ادعاهای عجیبی در مورد بازی با مس سونگون مطرح کرد و از تماس مشکوک سرمربی حریف پرده برداشت.
اکبر تقوی درباره حواشی بازی روز سه‌شنبه فرش‌آرا و مس سونگون، توضیح داد: وقتی کسی به لیگ برتر می‌آید، باید جنبه خودش را هم بالا ببرد، علی‌الخصوص تیمی که به دنبال قهرمانی است. همه اذعان دارند که فرش‌آرا باشگاهی اخلاق‌مدار بوده و بهترین میزبانی را در سالن شهدای مدافع حرم داشته است؛ اما آقایان بهانه می‌آورند و می‌گویند چرا ما را به محله‌ای آورده‌اید که از شش عصر به بعد آدم می‌کشند! در حالی که اهالی این محله بهترین رفتار را با مهمان‌های ما در سالن داشتند.
وی افزود: آقایان خودشان حاشیه درست کرده و می‌گویند سالن تمرینی مناسبی به ما نداده‌اید؛ در حالی که برای رسیدن به سالن از یک اتوبوس ۱۲متری برای تردد در کوچه شش متری استفاده کردند و به خاطر بارش شدید برف به مشکل خورده‌اند. آقایان اگر ۱۵۰متر پیاده می‌رفتند به سالن می‌رسیدند؛ اما چون به فکر جوسازی بودند این کار را نکردند. بعد هم افضل، سرمربی تیم با بی‌ادبی و بی‌شرمی‌ تمام، حرف‌های رکیکی زده و ما را متهم می‌کند.
سرپرست تیم فوتسال فرش‌آرای مشهد افزود: این آقا (سرمربی مس) روز قبل از بازی به من زنگ زد و در حالی که تلاش داشت بسیار صمیمی صحبت کند، گفت‌: در عالم رفاقت کاری کنید تا ما فردا رد شویم و برویم. نمی‌خواهم بگویم پیشنهاد تبانی داده‌اند. حرفم این است شمایی که تماس می‌گیرید و این‌قدر راحت چنین حرفی می‌زنید، چطور بعد از بازی با آن ادبیات شروع به فحاشی می‌کنید؟ افضل دو سال در مس هزینه میلیاردی روی دست مدیران گذاشته، اما تیم را به کجا رسانده است؟ شما به چه می‌نازید، به ادب نداشته‌تان؟ البته باید بگویم که بازیکنان مس کوچک‌ترین بی‌اخلاقی نکرده‌اند؛ اما تا دلتان بخواهد افضل در سالن ما و روبروی نیمکت ما کارهای عجیب و غریبی را انجام می‌داد. در اصفهان هم کسی از این کارها خوشش نمی‌آمد و به همین دلیل کنارش گذاشتند.
وی بیان‌ کرد: شرم و حیا هم چیز خوبی است. آقایان بهانه می‌آورند که سالن سرد بوده و می‌خواهند ماجرا را سیاه و سفید ببیند و زمین و زمان را بر هم بریزند، حتی به میوه‌ای که به داوران داده‌ایم گیر می‌دهند تا داوران را تحریک کنند. البته به افضل به خاطر اینکه در استرس و فشار قهرمانی قرار دارد حق می‌دهم، اما او حق ندارد برای پیروزی زمین و زمان را به هم بدوزد. او قبل از بازی می‌گفت مشهد در مشت ما است، اما در سالن یک نفر هم اسمی از او نیاورد.
سرپرست تیم فوتسال فرش‌آرای مشهد همچنین با بیان اینکه نتیجه‌ بازی دیروز در بیرون از زمین رقم خورد گفت‌: داور گل ثانیه پایانی را قبول اعلام کرد، اما داور وقت نگه‌دار به دلیل فشار شدید مسی‌ها حرفش را عوض کرد و نتیجه‌ در رختکن داوران برگشت. داوران گفتند نتیجه‌ مشخص نیست و از طریق فدراسیون اعلام می‌شود؛ اما یک ساعت بعد دیدیم نتیجه‌ را در خبرگزاری‌ها مساوی اعلام کردند. این سیاه بازی‌ها چیست؟ ما شکایت نامه‌ای را تنظیم کرده و به همراه مستندات به سازمان لیگ، کمیته‌ انضباطی و کمیته‌ داوران ارسال خواهیم کرد. آقای کامرانی‌فر، جرأت خوبی به خرج داد و بعد از هر اشتباهی در لیگ فوتبال می‌شود عذرخواهی می‌کند. ای کاش در فوتسال هم این فرهنگ باب شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی