[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۲۴
  • دوره جدید

تأکید رئیس دانشگاه بر توسعه فعالیت‌های دانشکده علوم توانبخشی ، روزنامه شیراز نوین

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز در ادامه بازدیدهای هفتگی از مراکز آموزشی و دانشکده‌های دانشگاه، صبح امروز، در بازدید از دانشکده علوم توانبخشی، از نزدیک فعالیت‌های این دانشکده را بررسی کرد.
 به گزارش«وب دا» در شیراز، دکتر علی بهادر در این بازدید با همراهی دکتر مصباح شمس، معاون آموزشی، دکتر مهرداد شریفی، سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع، دکتر ‌عبدالحسین فرح بخش، رئیس حوزه ریاست و دکتر اکبر اجرائی، مدیر روابط عمومی ‌دانشگاه از بخش‌های مختلف این دانشکده، بازدید کرد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز در این نشست با اشاره به اهمیت و جایگاه علوم توانبخشی، گفت: این امر در کشور ما، به دلیل لزوم خدمات‌رسانی به جانبازان دچار قطع یا نارسایی عضو، اهمیت بیشتری می‌یابد.
دکتر بهادر در ادامه برای همکاری دانشگاه در راستای توسعه فعالیت‌های دانشکده علوم توانبخشی در زمینه تولید پروتز و اورتز، با هدف کمک به جانبازان جنگ تحمیلی، معلولان و دیگر بیماران، اعلام آمادگی کرد.
دیگر تأکید رئیس دانشگاه در این بازدید، توسعه همکاری‌های این دانشکده با کشورهای همسایه، درراستای گسترش دانش و خدمات توانبخشی بود.
دکتر محسن رازقی، رئیس دانشکده علوم توانبخشی در دیدار با مسئولان دانشگاه، با اشاره به آغاز به کار فعالیت این دانشکده از سال ۱۳۵۶، گفت: هم‌اکنون این دانشکده دارای هشت کلاس، هفت کارگاه آموزشی و یک مجموعه کلینیک آموزشی‌درمانی، سه آزمایشگاه، یک سالن مولاژ، سالن آمفی تئاتر، مرکز رایانه و کتابخانه و شامل گروه‌های آموزشی فیزیوتراپی در سه مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی، فیزیوتراپی ورزشی در مقطع کارشناسی ارشد، گروه ارگونومی ‌در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی به صورت مشترک با دانشکده بهداشت است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی