[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۴۳
  • دوره جدید

استاندار فارس: تولیدات ایرانی در صنعت ساختمان کیفیت بالایی دارد، روزنامه شیراز نوین

استاندار فارس با تأکید بر اینکه بدون ارتقای کیفیت محصولات تولیدکنندگان داخلی شعار حمایت از کالای ایرانی محقق نمی‌شود، گفت: اگر کیفیت تولیدات بالا رود همه دست‌اندرکاران الزام دارند از تولیدات ملی استفاده کنند. به گزارش اداره کل روابط عمومی‌ و امور بین‌الملل استانداری فارس، مهندس اسماعیل تبادار در حاشیه بازدید از بیستمین نمایشگاه صنعت ساختمان در شیراز با اشاره به حضور بیش از 90مجموعه در این نمایشگاه افزود: 47درصد از مجموعه‌های شرکت کننده در نمایشگاه مربوط به استان فارس هستند که نشان‌دهنده توانمندی استان در این زمینه است. نماینده عالی دولت در استان فارس گفت: تولیدات ملی در حوزه صنعت ساختمان کیفیت بالایی دارد و می‌توانیم برند مطرح دنیا را در کشور تولید کنیم. مهندس تبادار با بیان اینکه تولیدات کیفی برجسته‌ای در زمینه‌های مختلف صنعت ساختمان در بیستمین نمایشگاه صنعت ساختمان فارس عرضه شده است، افزود: برای تحقق شعار حمایت از کالای ایرانی به‌عنوان شعار محوری سال که از سوی رهبر معظم انقلاب و همه مسئولان کشور مورد تأکید قرار گرفته است باید کیفیت محصولات ایرانی افزایش پیدا کند. وی با تأکید بر این که بدون بالا رفتن کیفیت محصولات تولیدکنندگان داخلی، شعار حمایت از کالای ایرانی محقق نمی‌شود، تصریح کرد: اگر کیفیت تولیدات بالا رود، همه دست‌اندرکاران الزام دارند از تولیدات ملی استفاده کنند.
 استاندار فارس با توصیه به مجموعه‌های اداری، دستگاه‌های اجرایی و سازمان نظام مهندسی برای توجه بیشتر به تولید کنندگان صنعت ساختمان در استان فارس، گفت: به منظور تقویت تولیدکنندگان استان فارس بخشنامه‌های جدیدی به دستگاه‌های اجرایی ابلاغ خواهیم کرد.
 مهندس تبادار اظهار امیدواری کرد با توجه به تولیدات و کیفیت بالای محصولات ایرانی در صنعت ساختمان، شاهد رونق سرمایه‌گذاری در بخش تولید و ایجاد اشتغال بیشتر در استان باشیم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی