[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۲۴
  • دوره جدید

وحدت و انسجام نیاز امروز جامعه است ، روزنامه شیراز نوین

رئیس هیئت اندیشه‌ورز بسیج رسانه استان فارس در مراسم افتتاح کانون بسیج رسانه شهید درستکار شهرستان مرودشت در جمع مدیران و خبرنگاران این شهرستان افزود: تکیه بر ظرفیت‌های داخلی کشور و توجه به فرامین مقام معظم رهبری و حفظ وحدت و انسجام ملی، همه توطئه‌های دشمنان نظام و انقلاب را خنثی می‌کند.
رضا جاویدی گفت امروز شاهد هستیم معاندین و ضد انقلاب در فضای مجازی نقش دلسوزانه برای مردم بازی کرده و این درحالی است که پس از پیروزی انقلاب اسلامی ‌تا کنون بیش‌از 17 هزار نفر از مسئولان و مردم بی‌گناه و مظلوم کشور توسط گروهک تروریستی منافقیق به شهادت رسیده‌اند.
وی گفت: توجه به نیازهای مردم باید دغدغه مسئولان باشد و امروز خبرنگاران می‌توانند با قلم خود صدای رسای محرومین و مستضعفین باشند و در کنار مسئولان به بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی ‌بپردازند.
مدیر کانون بسیج رسانه شیراز با بیان اینکه یکی از رسالت‌های خبرنگاری پیگیری مشکلات به‌حق مردم در فضایی آرام همراه با نقد منصفانه است افزود: باید طوری عمل کنیم که مرجع کسب اخبار و رویدادها در جامعه جراید و خبرگزاری‌ها باشند نه اینکه شاهد نشر اکاذیب و اتفاقات خلاف واقع در فضای مجازی توسط ضد انقلاب باشیم که موجب ایجاد التهاب در جامعه شود. جاویدی افزود: بسیبج رسانه با مسئولانی که دغدغه خدمت به مردم را دارند همراه خواهد بود و در کنار انعکاس اقدامات صورت‌گرفته، باید درددل مردم را شنید و بااتحاد و همدلی نسبت به رفع مشکلات آنان اقدام کرد. این مقام مسئول تصریح کرد: استکبار جهانی و در رأس آن آمریکا با حمایت و تقویت رسانه‌های ضد انقلاب تلاش دارد به ناآرامی‌ها و مشکلات اقتصادی کشور که خود عامل آن است دامن زده و از این فضای به وجودآمده به اهداف خام خود برسد، اینجاست که باید بگوییم آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند.
رئیس هیئت اندیشه‌ورز بسیج رسانه استان فارس برگزاری اردوهای جهادی در مناطق محروم استان به‌منظور پیگیری مشکلات مردم را یکی از وظایف مهم کانون بسیج رسانه در شهرستان‌ها برشمرد و افزود: امیدواریم با همراهی مسئولان بتوانیم در بیان منطقی خواسته‌ها، شاهد برطرف کردن مشکلات مردم به ویژه محرومین ومستضعفین باشیم.
جاویدی همچنین با اشاره به ویژگی‌های خبرنگار از منظر مقام معظم رهبری بیان کرد: کسی که قلم به دست می‌گیرد باید تقوا، صداقت، عفاف و انصاف نسبت به دیگران داشته باشد.
او گفت: بسیج رسانه استان فارس به‌عنوان اولین سازمان بسیج رسانه تشکیل شده در کشور است که با برنامه‌ریزی و هدف‌گذاری درحال راه‌اندازی کانون‌های بسیج رسانه بوده که به زودی شاهد آغاز فعالیت در تمامی‌ شهرستان‌های استان پهناور فارس خواهیم بود.
شایان ذکر است در این مراسم که با حضور امام‌جمعه، فرمانده سپاه، جمعی از مسئولان و خبرنگاران شهرستان مرودشت برگزار شد، کانون بسیج رسانه شهید درستکار شهرستان مرودشت افتتاح و محمود حیدری به‌عنوان مسئول این کانون معرفی شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی