[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۴۳
  • دوره جدید

شیراز؛ قهرمان مسابقات راگبی کشور، روزنامه شیراز نوین

رئیس هیئت انجمن‌های ورزشی استان فارس گفت: مسابقات راگبی کشور به میزبانی شیراز برگزار شد و با قهرمانی راگبی‌بازان شیرازی به پایان رسید. به گزارش روابط عمومی ‌و پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس‌، کامبیز ایوب‌زاده در گفتگو با خبرنگار ما با بیان این مطلب گفت‌: در این دوره از مسابقات ٢٠٠‌ورزشکار از ٧‌استان کشور در قالب ١٣‌تیم به رقابت پرداختند که در پایان تیم پسران شیراز قهرمان این مسابقات شد.
ایوب‌زاده افزود‌: ما به دنبال گسترش ورزش در جامعه به همراه ایجاد نشاط اجتماعی هستیم که این امر در این مسابقات به‌خوبی رقم خورد.
حسن میراز آقابیک رئیس انجمن راگبی کشور نیز ضمن تشکر از میزبانی شایسته فارس گفت: تیم ملی راگبی ایران یکی از تیم‌های قدرتمند راگبی آسیا است که نفرات این تیم از این مسابقات انتخاب و اعزام ‌می‌شوند.
سیروس داوودی رئیس سازمان لیگ راگبی کشور هم در خلال مسابقات ابراز داشت‌: گسترش ورزش راگبی در کشور با برگزاری مسابقات‌، بالا بردن کیفیت مسابقات‌، جوان‌گرایی و میزبانی خوب فارس از ویژگی‌های این مسابقات در شیراز بود. از این‌رو جا دارد از مسئولین ذی‌ربط در استان تشکر کنیم‌.
مرتضی رسولی سرمربی تیم ملی راگبی ایران نیز گفت: از این مسابقات دو تیم ملی تشکیل و به مسابقات آسیایی سنگاپور و تورنمنت غرب آسیا در امارات اعزام خواهند شد.
گفتنی است مسابقات قهرمانی کشور راگبی در بخش آقایان با حضور ٢٠٠ ورزشکار از سراسر ایران طی دو روز ١٤ و ١٥‌تیرماه در مجموعه ورزشی ٢٢‌بهمن شیراز برگزار شد که تیم پسران شیراز‌، سهند تبریز و تهران کلاب به ترتیب اول تا سوم شدند.
شایان ذکر است مربیگری تیم پسران شیراز در این دوره از مسابقات به عهده روح الله مستوری از مربیان شایسته استان و کشور بود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی