[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۵
  • دوره جدید

چرا گریزمان مقابل اروگوئه شادی نکرد؟ ، روزنامه شیراز نوین

آنتوان گریزمان، ستاره تیم ملی فرانسه، دلیل شادی نکردنش بعد از گلزنی مقابل اروگوئه را فاش کرد. به گزارش «ورزش سه»، گریزمان در پیروزی 2-0 امشب فرانسه مقابل اروگوئه، گل دوم تیمش را به ثمر رساند و کمک کرد تا تیمش به مرحله نیمه‌نهایی جام جهانی برسد اما بعد از این گل شادی نکرد.
او در مورد دلیل این اتفاق به خبرنگاران گفت: «من بعد از گل خوشحالی نکردم زیرا در اولین قدم‌هایم به عنوان بازیکن حرفه‌ای، هم تیمی‌های اروگوئه‌ای بودند که به من کمک کردند تا چیزهای زیادی یاد بگیرم. همچنین من دوستانی در تیم حریف داشتم و برایم خیلی راحت نبود که بخواهم برای گل خوشحالی کنم.
ما تیمی‌ داریم که اگر تمرکزش را حفظ کند، می‌تواند به هر حریفی ضربه بزند و ما این کار را انجام دادیم. اروگوئه حریف دشواری است که من را به یاد اتلتیکو مادرید می‌اندازد. آنها با هم حمله و با هم دفاع می‌کنند و دیدن این اتفاق جالب است. من احترام زیادی برای این تیم قائل هستم.
ما تلاش کردیم تا در ضربات آزاد به آنها لطمه بزنیم. هوگو لوریس هم یک واکنش فوق‌العاده داشت. ما نباید وارد بازی آنها می‌شدیم و باید خونسردی‌مان را حفظ می‌کردیم. باید بازی را به جایی که می‌خواستیم، می‌کشیدیم.»

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی