[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۴۳
  • دوره جدید

فال روزانه، روزنامه شیراز نوین

فروردین
برای رهایی از سردرگمی، یک راهکار درست پیدا کنید. شما روحیه جنگنده‌ای دارید که در آینده‌ای نزدیک باعث پیشرفتتان خواهد شد. پس تمام تمرکزتان را در یک راه بگذارید و همان را ادامه دهید. هرچه بیشتر زمان خود را با خانواده و دوستانتان سپری کنید، لحظات شاد و لذت‌بخش‌تری تجربه خواهید کرد. امروز به شدت تحت تأثیر دیگران خواهید بود. شاید فکر کنید عشق زندگی‌تان آن‌طور که باید با شما صادق نیست.
اردیبهشت
با چنگ و دندان موقعیتتان را حفظ کرده‌اید و از این رو احساس خستگی می‌کنید. بهتر است امروز وقتتان را به خوشگذارنی بگذرانید. اگر مدت زیادی است دوستان قدیمی خود را فراموش کرده‌اید، بهتر است دوباره با آنها قرار ملاقاتی بگذارید تا درهای بیشتری به رویتان گشوده شوند. با تمام افرادی که ملاقات می‌کنید، با احترام برخورد کنید تا آنها هم با شما اینگونه باشند.
خرداد
اگر چیزی می‌خواهید باید جدی‌تر باشید. درمورد راهی که می‌خواهید بروید خوب فکر کنید و پس از آن بدون تردید قدم جلو بگذارید. فردی را ملاقات می‌کنید که تغییرات اساسی در زندگی شما ایجاد می‌کند، شاید کار تازه‌ای به شما پیشنهاد یا حتی افرادی را به شما معرفی کند که در آینده بر زمینه کاری شما تأثیر مثبتی داشته باشند. قلب خود را باز بگذارید و به ندای درونی‌تان گوش دهید تا تغییرات چشمگیری در زندگی خود مشاهده کنید.
تیر
برای رسیدن به خواسته قلبی‌تان کمی دندان به جگر بگذارید. صبر کلید موفقیت شما در راهی‌ست که بدان قدم گذاشته‌اید. امروز تغییرات خوبی را در زندگی خود مشاهده خواهید کرد، بنابراین از این فرصت استفاده کنید. با شریک زندگی‌تان به مشکلی برخورده‌اید. مهم نیست یک حرف را چقدر زده‌اید، اگر می‌خواهید به نتیجه دلخواه خود برسید، به همین روند ادامه دهید و احساسات واقعی خود را بارها و بارها بیان کنید.
مرداد
امروز صبح با انرژی مثبت از خواب بیدار می‌شوید و فضا را برای پیشرفت مناسب می‌بینید. ایده‌های جدید و البته مهمی در سر دارید، اما بهتر است در این شرایط تصمیمات جدی و مهم نگیرید. تا چند روز دیگر ذهن شما آماده‌تر خواهد بود. با وارد شدن به حوزه جدیدی در زندگی‌تان تغییرات اساسی ایجاد خواهید کرد. نگران نباشید و از این تغییر استقبال کنید. به زودی دوستی در خانه شما را می زند.
شهریور
امروز صبح با انرژی مثبت از خواب بیدار می‌شوید و فضا را برای پیشرفت مناسب می‌بینید. ایده‌های جدید و البته مهمی در سر دارید، اما بهتر است در این شرایط تصمیمات جدی و مهم نگیرید. تا چند روز دیگر ذهن شما آماده‌تر خواهد بود. با وارد شدن به حوزه جدیدی در زندگی‌تان تغییرات اساسی ایجاد خواهید کرد. نگران نباشید و از این تغییر استقبال کنید. به زودی دوستی در خانه شما را می زند.
مهر
پیشنهادی به شما می‌شود که در کار و درآمد شما تأثیر بسزایی می‌گذارد. پس بدون درنگ آن را قبول کنید. توصیه می‌کنیم قدم‌های خود را با توجه به مهارت‌هایتان بردارید و به کاری‌هایی که علاقه ندارید تن ندهید. شما بهتر از هر فرد دیگری صلاح زندگی‌تان را می‌دانید، پس به خودتان و تصمیمی که می‌گیرید اعتماد کنید. اگر از فردی دلگیر هستید، همین امروز با گفتگو تمام کدورت‌ها را از خود دور کنید.
آبان
یک اشتباه را مدت‌هاست که تکرار می‌کنید و خودتان را گول می‌زنید. اگر امروز جلوی خودتان را نگیرید، دیگر نمی‌توانید جبران کنید. مشورت با دیگران می‌تواند یاری‌رسانتان باشد. مدت‌هاست در تله‌ای گیر کرده‌اید؛ اما امروز احساس خوبی دارید و این احساس با گذشت زمان بیشتر و بیشتر هم می‌شود. شما فرد بااستعدادی هستید و اگر با دیگران در ارتباط باشید، توانایی‌هایتان بیشتر دیده می شود.
آذر
به فکر خرید وسیله‌ای هستید، اما مراقب باشید سرتان کلاه نرود. قبل از پرداخت هر هزینه‌ای، خوب درمورد آن تحقیق کنید. اگر سعی دارید احساسات خود را کنترل کنید و در گفتن حرف دلتان مردد هستید، بد نیست کمی شرایط خود را تغییر دهید تا نتایج مثبت آن را در زندگی‌تان ببینید. این روزها منطق را به کناری گذاشته و با توجه به دلتان تصمیم بگیرید. سردرگمی بیش از این به صلاحتان نخواهد بود.
دی
امروز از شریک زندگی یا دوستانتان توقع دارید در کنارتان باشد، اما او تنهایی را ترجیح می‌دهد. بهتر است شما نیز او را درک کنید و تنهایش بگذارید. همه ما گاهی به این شرایط نیاز داریم. به زودی، به دلیل تصمیم ناگهانی یکی از عزیزترین‌هایتان، متعجب خواهید شد. شاید در ابتدا فکر کنید این تصمیمی عجولانه و غیرمنطقی است، اما با گذشت زمان درک خواهید کرد چه فواید مثبتی برای زندگی شما نیز به همراه خواهد داشت.
بهمن
درباره موضوعی احساس سردرگمی می‌کنید، اما احتیاجی نیست این همه کلافگی از خودتان نشان دهید. امروز سعی کنید توانایی‌هایی را که تا به حال پنهان کرده بودید، آشکار کنید. شاید نشان دادن خود و مهارت‌هایتان به افرادی که در این زمینه تجربه دارند، اتفاقات خوبی برای شما رقم بزند. شما فردی صبور هستید، اما امروز تمرکز خود را از دست می‌دهید و بدون فکر کردن، عمل می کنید.
اسفند
قدردانی از فردی که به شما کمک کرده را امروز در اولویت کارهایتان بگذارید. اگرچه کارهای نیمه زیادی دارید، بهتر است امروز وقتتان را صرف دوستانتان کنید. مطمئن باشید همین مهر و محبت شما در روزهای آتی به کمکتان خواهد آمد. از موضوعی نگران هستید که دلیل آن تجربه‌های تلخ گذشته است. بهتر است گذشته را فراموش کنید و در زمان حال زندگی کنید تا ببینید چه تغییرات مثبتی در زندگی شما رخ خواهد داد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی