[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۷۰
  • دوره جدید

حضور استاندار فارس در اجرای نمایش گروه تئاتر معلولان جسمی باران، روزنامه شیراز نوین

اسماعیل تبادار استاندار فارس شامگاه جمعه با حضور در تالار حافظ شیراز، نمایش گروه تئاتر معلولان جسمی باران با موضوع راز درخت مقدس را مشاهده کرد. گروه تئاتر و کنسرت موسیقی راز درخت مقدس این نمایش را از ۱۰تیرماه با هنرنمایی معلولان جسمی در تالار حافظ شیراز به روی صحنه برده است. 
اسماعیل تبادار استاندار فارس پس از دیدن نمایش راز درخت مقدس، در سخنانی با اشاره به توانمندی‌های معلولان در حوزه‌های مختلف علمی، اجتماعی و هنری گفت: هنر تئاتر مانند سایر هنرها ابزاری برای توان‌بخشی به معلولان محسوب می‌شود که به همین دلیل حمایت و تقویت آنان در این حوزه لازم و ضروری است. وی با تقدیر از اجرای خوب گروه تئاتر و کنسرت موسیقی راز درخت مقدس افزود: با اینکه برخی فکر می‌کنند ناتوانی جسمی عیب قلمداد می‌شود، امروز معلولان نشان دادند پشت این معلولیت جسمی اندیشه و اراده‌ای بزرگ نهفته است. 
وی ادامه داد: اندیشه بزرگ در ظاهر نهفته نیست، بلکه در باطن نهفته است و معلولان این موضوع را ثابت کردند. نماینده عالی دولت در استان فارس همچنین از دست‌اندرکاران برگزاری تئاتر راز درخت مقدس تشکر کرد و یادآور شد: خوشبختانه بر اساس گزارش‌های ارائه شده، مردم فرهنگ‌دوست فارس استقبال خوبی از این نمایش داشته‌اند که این استقبال جای تقدیر دارد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی