[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۲۴
  • دوره جدید

وصول ۱۰۰ درصدی مطالبات سال ۹۶، روزنامه شیراز نوین

معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق استان فارس از وصول 100 درصدی مطالبات بهای برق مصرفی از مشترکین این شرکت در سال  96 خبر داد.
مهدی طالبی با اعلام این خبر گفت: ازآنجا که یکی از اصلی‌ترین راهکارهای تأمین منابع مالی شرکت‌های توزیع، وصول مطالبات بهای برق مصرفی از مشترکین است، این معاونت موفق شد در سال 96  با بسیج کلیه امکانات و بهره‌گیری از نرم‌افزارها و روش‌های نوین پرداخت قبوض، 100درصد از بهای برق مصرفی فروخته‌ شده به مشترکین را دریافت کند که نسبت به مدت مشابه سال 95 بیش از4 درصد رشد داشته است.
وی ادامه داد: همچنین بیشترین میزان وصولی به ترتیب از مشترکین صنعتی با 109 درصد، مشترکین خانگی با 100 درصد، مشترکین سایر مصارف به میزان 98درصد، مشترکین عمومی 98 درصد و در نهایت مشترکین کشاورزی با 96 درصد بوده است. طالبی یادآورشد: موفقیت این شرکت در وصول مطالبات بهای برق مصرفی مشترکین در پایان سال 96 و افزایش 4درصدی نسبت به سال 95 وهمچنین کسب رکورد 100 درصدی در نسبت وصول به فروش جاری انرژی برق در میان شرکت‌های توزیع نیروی برق کشور سبب شد تا این معاونت از سوی مهندس کردی، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت توانیر مورد تقدیر قرار گیرد.
معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق  استان فارس در ادامه از پرداخت بیش از 99درصد قبوض برق بصورت غیر حضوری توسط مشترکین خبر داد و گفت: این معاونت با اتخاذ تصمیمات جدید و استفاده ازروش‌های نوین پرداخت قبوض و تبلیغ روش‌های پرداخت غیر حضوری، تسهیلات و امکاناتی را برای مشترکین خود بوجود آورد تا قبوض برق خود را بدون مراجعه مستقیم به شعب بانک‌ها و از طریق سامانه‌های پرداخت تلفنی رایگان 1521، سایت شرکت توزیع و... بصورت غیر حضوری پرداخت نمایند که نتایج این اقدامات موجب افزایش یک درصدی پرداخت‌های غیر حضوری نسبت به سال قبل شده است. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی