[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۳۷
  • دوره جدید

امیدوارم هواداران پرسپولیس ناراحت نشده باشند ، روزنامه شیراز نوین

احمدزاده می‌گوید پیش از قبول پیشنهاد تیم لهستانی، با عبادی‌پور صحبت کرده است. بازیکن جدید ایرانی تیم اشلاسک وروتسواف لهستان ابراز امیدواری کرد هواداران پرسپولیس از او به‌خاطر جدایی از این تیم ناراحت نشده باشند.
به گزارش خبرگزاری تسنیم، فرشاد احمدزاده در‌رابطه با نخستین ارزیابی‌های خود از حضور در لهستان گفت: من برای آمدن به لهستان با میلاد عبادی‌پور، بازیکن ایرانی تیم والیبال اسکرا صحبت کردم. ما متولد ارومیه هستیم و از خوبی‌های لهستان به من گفت. از زندگی در این کشور خوشم آمد و مردم مهربانی هستند. واقعاً خوشحالم که به لهستان آمدم.
وی درباره فوتبال ایران و عملکرد تیم ملی در جام جهانی 2018 روسیه اظهار داشت: باشگاه‌های ایرانی بسیار استوار هستند، زیرا کمبود بازیکن خوب در کشورمان نداریم. فقط کمتر کسی لیگ فوتبال ایران را تحت‌نظر می‌گیرد و به‌چشم نمی‌آید. این لیگ کاملاً به قاره آسیا وابسته است اما تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی 2018 روسیه نشان داد که دارای توانمندی‌های بزرگی هستیم. اطمینان دارم که در آینده شاهد نتایج بهتری از تیم ملی فوتبال ایران خواهید بود.
فرشاد احمدزاده درباره بازی در یکی از بزرگ‌ترین‌ تیم‌های باشگاهی ایران (پرسپولیس) خاطرنشان کرد: 3‌سال در پرسپولیس بازی کردم و ارتباط بسیار خوبی با هواداران داشتم. امیدوارم از آمدنم به تیم اشلاسک وروتسواف ناراحت نشده باشند، زیرا می‌خواستند که در پرسپولیس بمانم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی