[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۱
  • دوره جدید

درخواست وزیر ورزش برای معافیت ۷بازیکن تیم ملی فوتبال از خدمت سربازی، روزنامه شیراز نوین

وزیر ورزش و جوانان برای اعطای معافیت از خدمت وظیفه عمومی ‌برای هفت نفر از اعضای تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی اقدام کرد. به نقل از وزارت ورزش و جوانان، در نامه مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان به سردار سرلشکر پاسدار دکتر باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح آمده است:
همانگونه که مستحضرید تیم ملی فوتبال ایران متشکل از فرزندان رشید این سرزمین در جام جهانی روسیه با غیرت مثال‌زدنی و اراده آهنین جلوه‌ای از عظمت و قدرت ایرانیان را به رخ جهان کشیدند و زمین فوتبال را به آوردگاهی برای درخشش نام ایران اسلامی ‌بدل ساختند به‌طوری که تمام جهانیان تحت تأثیر این نقش‌آفرینی بزرگ قرار گرفته‌اند. همچنین مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه‌ای (مد ظله العالی) در طول یک هفته دو مرتبه با ارسال پیام فرزندان خویش را مورد تفقد قرار دادند.
از آنجایی که آقایان سعید عزت اللهی آفاق، سردار آزمون، سید مجتبی (مجید)‌حسینی، علیرضا جهانبخش جیرنده، علیرضا صفر بیرانوند، مهدی ترابی و علی قلی‌زاده از بازیکنان ارزنده این تیم برای ادامه فعالیت خود در داخل و خارج از کشور و درخشش مجدد در صحنه رقابت‌های بین‌المللی به‌دلیل عدم انجام خدمت وظیفه با مشکل روبه‌رو هستند‌، لذا استدعا دارد به‌منظور قدرشناسی از این بازیکنان‌، دستور فرمایید اقدامات لازم در خصوص اعطای معافیت از انجام خدمت وظیفه این فرزندان غیور ‌و افتخار‌آفرین میهن عزیزمان با اذن مقام معظم رهبری صورت پذیرد‌. پیشاپیش از عنایتی که می‌فرمایید کمال قدردانی را دارم.
مسعود سلطانی‌فر
بیست‌و‌یکم تیرماه هزار‌سیصد‌و‌نود‌و‌هفت

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی