[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۳
  • دوره جدید

جابر انصاری، پاتک نقل و انتقالاتی تراکتور به استقلال، روزنامه شیراز نوین

مسئولان باشگاه تراکتورسازی در‌صدد هستند تا جابر انصاری را به جمع نفرات‌شان اضافه کنند. به گزارش «ورزش سه»، باشگاه تراکتورسازی در‌حالی که نقل و انتقالات را زودتر از سایر تیم‌ها آغاز کرد و با جذب نفراتی مانند محسن فروزان، محمد طیبی، علی عبدالله‌زاده، محمد اهل شاخه و چند بازیکن دیگر فعالیتش برای لیگ هجدهم کلید خورد، اما همچنان در برخی پست‌ها کمبود بازیکن دارد.
یکی از پست‌های مهمی ‌که تراکتوری‌ها باید در آن بازیکن جدید جذب کنند، خط حمله است که بر این اساس علاوه‌بر گزینه‌های خارجی، بازیکن فصل گذشته استقلال هم مد نظر سرخپوشان تبریزی است.
جابر انصاری که اصالتی آذری دارد و از گسترش فولاد تبریز به فوتبال ایران معرفی شد، گزینه تراکتورسازی برای تقویت خط حمله است. انصاری که با مسئولان استقلال به مشکل خورده و جدایی‌اش از این تیم قطعی شده، با تراکتوری‌ها صحبت‌های ابتدایی را انجام داده و هیچ بعید نیست که طی یکی، دو روز آینده برای حضور در اردوی تراکتور راهی ترکیه شود.
انصاری و مسئولان تراکتورسازی مذاکرات خوبی انجام دادند و بر اساس شواهد به توافق نهایی بسیار نزدیک هستند که اگر این اتفاق رخ بدهد، قرارداد این بازیکن با قرمزهای تبریز امضا می‌شود.
طی روزهای گذشته مسئولان تراکتورسازی از استقلالی‌ها بابت مذاکره با علی کریمی ‌انتقادهایی مطرح کردند. آنها اعتقاد دارند که برای علی کریمی ‌بلیت حضور در استانبول و اردوی ترکیه را هم گرفته بودند اما ناگهان او تلفنش را جواب نداده و پای میز مذاکره با استقلالی‌ها نشسته است. حالا جذب جابر انصاری به‌نوعی می‌تواند پاتک تراکتوری‌ها به آبی‌های پایتخت در نقل و انتقالات باشد. 
انصاری طی چند‌سال گذشته بازی‌های خوبی در استقلال انجام داد و حالا در صورت حضور در تراکتورسازی یکی از مهره‌های کلیدی جان توشاک برای فصل آینده خواهد شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی