[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۹۱
  • دوره جدید

مرگ مرموز دختر ناشناس داخل آسانسور، روزنامه شیراز نوین

اولین حادثه ساعت 6‌صبح روز پنجشنبه هنگامی‌ رخ داد که جسد مرد 63‌ساله کمک خلبان در کنار باغچه منزل مسکونی‌اش واقع در شهرک مهرگان مشهد کشف شد.
وجود پاکت شیر مصرف شده و بررسی روز تولید آن نشان می‌داد که بیش از 10‌روز از مرگ این مرد می‌گذشت. یکی از همسایگان وی از پشت پنجره منزل جسد او را دیده و به پلیس اطلاع داده بود. در حالی که تحقیقات قاضی ویژه قتل عمد درباره این حادثه ادامه داشت، ماجرای کشف جسد مرد 30‌ساله‌ای در منطقه طرحچی به قاضی احمدی نژاد گزارش شد. بررسی‌های قضایی نشان داد، مرد 30‌ساله مجهول‌الهویه دارای یک خالکوبی کمانی شکل روی سینه‌اش است و حدود دو تا سه روز از مرگ وی می‌گذرد. جسد این جوان که داخل گودال افتاده بود و حکایت از تردد مصرف‌کنندگان مواد مخدر در محل داشت به پزشکی قانونی انتقال یافت.
این مرد مجهول‌الهویه کفش کتانی و شلوار چهارخانه پارچه‌ای به تن داشت و تنومند بود. بنابراین گزارش، هنوز دقایقی از آغاز تحقیقات توسط مأموران کلانتری سپاد مشهد درباره ماجرای مرگ جوان 30‌ساله نگذشته بود که خبر کشف جسد راننده نیسان، قاضی احمدی نژاد را به خیابان قدس مشهد کشاند. این مرد 65ساله نیز پشت فرمان خودرو جان باخته بود و احتمال داشت به دلیل سابقه بیماری قلبی جان خود را از دست داده باشد. بعد از این حادثه مرگ دلخراش دختر 20‌ساله در آسانسور یک مجتمع مسکونی در خیابان‌هاشمیه، پرونده‌ای بود که مقابل قاضی ویژه قتل عمد قرار گرفت. دختر جوان به همراه چند پسر از پارک به لانه مجردی رفته بود اما مصرف قرص توسط وی، به وخامت حالش انجامید و پسران غریبه قصد داشتند او را با آسانسور به داخل خیابان ببرند که دختر جوان در آسانسور جان سپرد.
این گزارش حاکی است، دو مظنون در این خصوص با صدور دستوری از سوی قاضی ویژه قتل عمد بازداشت شدند و تحقیقات در این‌باره در حالی ادامه دارد که هنوز هویت دختر مذکور با کفش‌های ساق‌دار طرح کتانی مشخص نشده است. از سوی دیگر نیز خبر خودکشی دختر جوان دیگری که از طبقه سوم یک ساختمان در خیابان هنرستان خود را به پایین پرت کرده بود، ماجرای دیگری بود که به تشکیل پرونده جنایی منجر نشد چرا که دختر جوان به مرکز درمانی رسید و هنوز زنده است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی