[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۰۳
  • دوره جدید

دستگیری جاعل و کلاهبردار حرفه‌ای با ۷‌فقره کلاهبرداری در شیراز، روزنامه شیراز نوین

رئیس پلیس آگاهی استان از دستگیری یک نفر جاعل و کلاهبرداری حرفه‌ای با 7‌فقره کلاهبرداری به مبلغ 900‌میلیون ریال در شیراز خبر داد.
سرهنگ فرج شجاعی در گفت‌و‌گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس بیان کرد: در‌پی مراجعه تعدادی از شهروندان مبنی بر اینکه شخصی که خود را وکیل دادگستری معرفی کرده با جلب اعتماد آنان و به بهانه‌های مختلف از جمله آزادی خودرو، آزادی زندانی و‌... اقدام به اخذ وجه و کلاهبرداری از آنها کرده که موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار مأموران پلیس آگاهی قرار گرفت.
وی افزود: با توجه به اهمیت موضوع، اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات نامحسوس با هماهنگی مقام قضائی در این زمینه آغاز و با بررسی و پالایش اخبار مشخص شد که چنین شخصی هیچ‌گونه ارتباطی با دادگستری ندارد و با جعل عنوان دولتی اقدام به کلاهبرداری کرده است.
سرهنگ شجاعی تصریح کرد: با انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی، متهم شناسایی و در یک عملیات ضربتی وی را دستگیر کردند.
رئیس پلیس آگاهی استان خاطر‌نشان کرد: متهم در بازجویی‌های به‌عمل آمده و مواجه شدن با ادله و مستندات پلیس به 7‌فقره کلاهبرداری به مبلغ 900میلیون ریال اقرار کرد.
این مقام انتظامی یادآور شد؛ با توجه به اینکه تا کنون 6‌نفر از شکات شناسایی شده از افرادی که به روش مشابه از آنان کلاهبرداری شده دعوت کرد برای اعلام شکایت به پلیس اگاهی استان فارس مراجعه کنند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی