[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۸۵
  • دوره جدید

فال روزانه، روزنامه شیراز نوین

فروردین
ماه در نشانه شما قرار گرفته و شما را به خاطر اتفاقات بدی که افتاده است نگران کرده است. حتی اگر شما به منظور بررسی کارهایی که انجام داده‌اید آرام‌تر پیش بروید، باز هم احتمال اینکه تخیلاتتان را زیاد جدی نگیرید وجود دارد. چند دقیقه فکر کنید و حتی اگر نتوانستید احساس‌هایتان را درک کنید، خود را برای روبرو شدن با وظایف کاری‌تان آماده کنید. شما از چیزی فرار نخواهید کرد.
اردیبهشت
شما امروز احساس می‌کنید مطلبی را از دیگران پنهان کرده‌اید، اما حتی قبل از اینکه خودتان متوجه بشوید آن موضوع آشکار خواهد شد و دیگران متوجه آن می‌شوند. البته این اتفاق خوبی است، زیرا رازهایی که شما از گفتنشان خودداری می‌کنید مانع برقراری ارتباط با افراد خاص می‌شوند. اگر شما عمداً سعی در گمراه کردن کسی داشته باشید، حتی اگر یک غفلت آگاهانه باشد، لحظه‌های فراموش نشدنی و خاطره‌انگیز خیلی زود از بین می‌روند.
خرداد
امروز روابط خود را گسترش دهید تا به موفقیت‌های بیشتری در زمینه کاری دست یابید. خیال‌پردازی شما بیش از حد است، بهتر است کمی هم از دنیای تخیلات خود بیرون آیید و در واقعیت زندگی کنید. امروز انرژی درونی‌تان، شما را به سمت دوستان نزدیکتان می‌کشاند، از بودن با آنها نهایت لذت را ببرید. اگر به فکر گرفتن یک میهمانی هستید، فضایی رمانتیک را انتخاب کنید.
تیر
امروز شما دید تازه‌ای به شغلتان پیدا کرده‌اید. شاید این تغییرات ذهنی شما در نتیجه سود مالی زیادی باشد که در نتیجه کار سخت و زیاد حاصل شده است. هم‌اکنون شما ترجیح می‌دهید به خرید بروید و همین موضوع می‌تواند شما را برای بیشتر کار کردن مشتاق‌تر کند. انگیزه‌ها و محرک‌های شما هرچه باشند برایتان مفید و سازنده هستند، چون باعث شده‌اند شما احساس بهتری پیدا کنید.
مرداد
چند وقت اخیر دوران سختی را گذرانده‌اید، امروز زمان آن است کمی به خود استراحت دهید. تمرکز خود را بر زندگی عاطفی‌تان بگذارید، زیرا آنچه به آن احتیاج دارید حمایت و ثبات فکری است. اگر همین طور هدف‌مند به فعالیت های خود ادامه دهید، به زودی موفقیت های زیادی کسب خواهید کرد. به فکر تغییر محل کار یا خانه‌تان هستید. بهتر است کمی دیگر هم دست نگه دارید تا اطلاعاتتان کامل شود، سپس وارد عمل شوید.
شهریور
وقتی دیگران شاد و موفق به نظر می‌رسند شما رنجیده‌خاطر می‌شوید، زیرا اعتقاد دارید آنها از واقعیت فرار می‌کنند. از سوی دیگر، شما با ورزش و سیر کردن در رویاها می‌توانید به خودتان سود برسانید. حالا تفکرات دیگران واقعیت ندارد، برای اینکه شما مجبور نیستید به آنها بگویید به چه چیزی فکر می‌کنید. اگر به خودتان اجازه بدهید از معنویات لذت ببرید، این می‌تواند بهترین هدیه برای شما باشد.
مهر
اگر چه مشکلاتی که هفته گذشته پشت سر گذاشته‌اید کمی استرستان را زیاد کرده، اما بر قدرت شما افزوده است، بنابراین از آن برای کنترل بیشتر زندگی خود استفاده کنید. در محل کار نیز کمی فعال‌تر عمل کنید تا بیشتر به چشم آیید. شاید احساس کنید فردی شما را به سمت رابطه‌ای هل می‌دهد اما به نظر می‌رسد هنوز آمادگی آن را ندارید. بهتر است برای رسیدن به آرامش، احساسات واقعی خود را با او در میان بگذارید.
آبان
امروز شانستان را امتحان کرده و در مسائلی که مربوط به سلامتی‌تان هستند تغییراتی ایجاد کنید. ماه در ششمین خانه شما قرار دارد که مربوط به جزئیات است و اکنون به شما توصیه می‌شود به موضوعات کوچکی که می‌توانند خیلی مفید و سازنده باشند توجه کنید. تغییر دادن رژیم غذایی و تمرینات ورزشی‌تان و تلاش برای داشتن روزی متفاوت می‌تواند تأثیر خیلی زیادی بر زندگی شما داشته باشد.
آذر
امروز سیاره‌های بسیار زیادی در اطراف نشانه شما پراکنده‌اند و گرمایی که از سوی دیگران احساس می‌کنید به خاطر همین است. امروز شما توانایی این را دارید که از دیگران الهام بگیرید و منبع الهام آنها باشید، به دیگران عشق بورزید و خودتان هم مورد محبت دیگران واقع شوید. به دنبال مادیات نروید که شما را به هیچ جا نمی‌رسانند، فقط به ندای قلبتان گوش دهید.
دی
درستکاری شما بهترین اسلحه‌ای است که می‌توانید داشته باشید، چون وقتی دیگران قصد و نیت شما را می‌فهمند کمتر می‌توانند در مقابل شما مقاومت کنند. اما امروز اهداف شما ارتباطی با جهان مادی ندارد. زیرا شما می‌خواهید تجربه معنوی مهمی داشته باشید که به هیجانات دامن بزند. سعی نکنید جلب توجه کنید؛ به جای حرف زدن در مورد خود سعی کنید با اعمالتان خود را مطرح کنید.
بهمن
تمام کردن کارهای نیمه‌کاره قبلی‌تان شاید امروز بیشتر از هر چیز دیگری رضایت شما را جلب کند. اگر لازم بود لیستی از کارهای ناتمامتان تهیه کنید و آنها را بر اساس اولویت و درجه اهمیت طبقه‌بندی کنید. ابتدا از کارهایی شروع کنید که انجام دادنشان خیلی واجب و حیاتی است و بعد سراغ کارهای دیگر بروید. به خاطر داشته باشید که لازم نیست از نقشه خود جلو بیفتید، ابتدا تصمیم بگیرید و بعد طبق آن پیش بروید.
اسفند
شما کلیت موضوع را ول کرده‌اید و تمام توجهتان را به حاشیه برده‌اید. بد نیست زاویه دیدتان را کمی تغییر دهید تا نتایجی که به دست می‌آورید نیز متفاوت‌تر باشد. این روزها وقت کافی برای عزیزانتان نمی‌گذارید. اگر چه آنها از شما انتظاری ندارند اما در کنار آنها بودن، به خود شما انرژی می‌دهد. به علاوه، می‌توانید در مورد مسائلی که شک دارید نیز از آنها مشورت بگیرید.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی