[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۲۷
  • دوره جدید

افتتاح یک هتل با ۲۷۰شغل در بافت قدیم شیراز ، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری فارس از افتتاح یک هتل در بافت تاریخی- فرهنگی شیراز خبر داد.
 به گزار ش روابط عمومی ‌اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری فارس، مصیب امیری با بیان خبر فوق اعلام کرد: افتتاح هتل بین‌الحرمین در بافت تاریخی- فرهنگی شیراز، فرصتی برای احیای بافت و ایجاد نشاط و پویایی در آن به شمار می‌رود.
این مقام مسئول اظهار داشت: توسعه و ایجاد زیرساخت‌های گردشگری در منطقه غنی تاریخی- فرهنگی بافت این فرصت را برای گردشگران داخلی و خارجی که در سفر خود علاقمند به اقامت در فضاهای متفاوت گردشگری هستند را فراهم می‌کند. 
وی در ادامه با اعلام اطلاعات این هتل اضافه کرد: هتل بین‌الحرمین با متراژ  3هزار و 700 متر مربع و زیربنای 6 هزار مترمربع با حجم سرمایه‌گذاری 40 میلیارد تومان در این منطقه از شیراز بنا شده است.
مدیرکل میراث فرهنگی فارس افزود: با افتتاح این هتل با ظرفیت60اتاق که توسط شرکت سرمایه‌گذاری توسعه کاروانسرای پارس ساخته شده است، زمینه اشتغال 70 نفر به صورت مستقیم و حدود 200 نفر به صورت غیر مستقیم ایجاد شده است. 
این مقام مسئول با ذکر آمار تعداد هتل‌های استان اعلام کرد: در حال حاضر 67 هتل، متل و... با ظرفیت 7 هزار و 583 اتاق در فارس وجود دارد که با افتتاح هتل بین‌الحرمین و افزوده شدن 60 اتاق دیگر، تعداد به 7 هزار و 643 اتاق افزایش می‌یابد. 
امیری خاطر نشان کرد: همچنین تعداد تخت‌های استان نیز  از 18هزار و 17 تخت بود به حدود 18 هزار و 137 تخت خواهد رسید.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی