[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۳۰
  • دوره جدید

مراسم جشن میلاد امام رضا (ع) در تیپ ۵۵ هوابرد برگزار شد، روزنامه شیراز نوین

به مناسبت سالروز میلاد باسعادت هشتمین خورشید تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت ثامن الحجج علی ابن موسی الرضا (ع) و گرامیداشت دهه کرامت مراسم جشن و مولودی‌خوانی در حسینیه امام حسین (ع) تیپ 55 هوابرد برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی‌ تیپ 55 هوابرد در این مراسم که با حضور فرماندهان، مسئولین و کارکنان تیپ برگزار شد،  حجت‌الاسلام حسن نیکنام امام جماعت و استاد آموزش تیپ 55 هوابرد طی سخنانی با تبریک سالروز میلاد باسعادت امام هشتم شیعیان جهان حضرت امام رضا (ع) و گرامیداشت این ایام به فضایل و شخصیت والا و  سیره امام رضا (ع) اشاره کرد و  درخصوص فضائل اخلاقی و کریمانه آن امام همام مطالبی را بیان کرد. وی اظهار داشت: اگر کسی از اهل بیت (ع) پیروی کند در مسیر هدایت و صراط مستقیم حرکت کرده و گرفتار انحراف و گمراهی نخواهد شد و قطع ارتباط با ولایت قطعاً نتیجه‌اش فساد است و سوء عاقبت.
 وی در پایان با اشاره به دهه کرامت گفت: کرامت یعنی اینکه در صفات اخلاقی و انسانی در اوج باشیم. امام علی (ع) می‌فرمایند: برای اینکه اهل کرامت باشیم یکی از بهترین کارها خدمت به دیگران است. 
در ادامه این مراسم سرهنگ بابک زرین‌کلاه جانشین تیپ 55 هوابرد طی سخنانی با تبریک میلاد با سعادت حضرت امام رضا (ع) اظهار داشت: در یک جامعه اسلامی  هر چه کرامات انسانی بیشتر باشد پستی‌ها و رذیلت‌ها بیشتر کنار می‌رود. 
وی در ادامه گفت: امام رضا (ع) جامع تمامی ‌فضائل بودند و تمام صفات عالی در ایشان جمع شده بود. آن امام همام کانون مهر و عاطفه نسبت به بندگان خدا بودند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی