[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۰۰
  • دوره جدید

حمایت از قهرمانان و ورزشکاران، جزء لاینفک وظایف این نهاد است، روزنامه شیراز نوین

دبیر بسیج ورزشکاران استان فارس گفت: از مهم‌ترین وظایف سازمان بسیج ورزشکاران، حمایت از قهرمانان و ورزشکاران است که به جد این مهم را دنبال خواهیم کرد.
به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان فارس، سیدحسین پرور با بیان اینکه حمایت از ورزشکاران و قهرمانان جزء وظایف این نهاد است در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار روابط عمومی گفت: به زودی در همایشی با حضور اساتید و بزرگان ورزش و همچنین مسئولان سیاسی و فرهنگی فارس، از قهرمانان سال 96 که در مسابقات و تورنمنت‌های جهانی و آسیایی صاحب مدال شده‌اند تجلیل می‌شود.
سرهنگ بازنشسته پاسدار سیدحسین پرور تصریح کرد: بسیج ورزشکاران استان در راستای اهداف خود که حمایت از قهرمانان و نخبگان ورزش است، در سالم‌سازی محیط ورزش و فاصله گرفتن ورزشکاران از آسیب‌های اجتماعی پیش‌قدم بوده و در آینده، رئوس برنامه‌های این سازمان در اختیار علاقه‌مندان به ورزش قرار می گیرد.
دبیر بسیج ورزشکاران در ادامه خاطرنشان کرد: کلیه ورزشکارانی که دارای بیمه ورزرشی هستند کارت بسیج ورزشکاران هم برای آنان صادر می شود.
وی با بیان اینکه عضویت ورزشکاران موجب مرتفع شدن برخی مشکلاتشان می‌شود گفت: این حضور و عضویت بسیج برای ورزشکاران در آینده موجب می‌شود در نظام وظیفه برای انجام خدمت سربازی، مسکن و ازدواج کمک‌های حمایتی خوبی به آنان شود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی