[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۱۱
  • دوره جدید

ووشوکار فارسی وارد شیراز شد، روزنامه شیراز نوین

با استقبال مردم و مسئولان ورزش استان، محمد فرهادی دارنده مدال طلای مسابقات ووشو جهان وارد شیراز شد.
به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس، یاسر موسوی دبیر هیئت ووشو استان فارس در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی با بیان این مطلب اظهار داشت: محمد فرهادی قهرمان ارزنده ووشو استان و کشور که در رقابت‌های جهانی ووشو در کشور برزیل در قالب تیم ملی شرکت کرده بود، موفق شد مدال ارزشمند طلا را در وزن 60کیلوگرم برای استان و کشورمان به دست آورد.
وی افزود: این ووشوکار فارسی که اهل شهرستان کوار است در تیم ملی ووشو در بخش ساندا و در رده جوانان به مسابقات قهرمانی جهان در کشور برزیل اعزام شد و با کسب مدال طلا، افتخاری دیگر برای رشته ووشو کسب کرد.
موسوی بیان کرد: وی موفق شده بود در سال 96 در مسابقات انتخابی تیم ملی ووشو نیز به مدال طلا دست یابد و به اردوی تیم ملی راه پیدا کند که در اوایل سال ۹۷ باتوجه به مسابقات درون اردویی تیم ملی، در چندین مرحله توانست مقتدرانه بر تمامی حریفان خود پیروز شود و به عنوان نفر برتر وزن ۶۰کیلو ساندا به عضویت تیم ملی درآید.
دبیر هیئت ووشو استان یادآور شد: با توجه به سهمیه‌ای بودن مسابقات جهانی از هشت وزن تیم ایران می‌تواند ۵وزن اعزام داشته باشد که محمد فرهادی عضو نفرات اصلی اعزام به مسابقات جهانی انتخاب شد. این موفقیت برای اولین بار در ووشو استان رقم خورد که این موفقیت را به جامعه ورزش فارس تبریک می‌گوییم.
موسوی ادامه داد: مراسم استقبال از این ورزشکار قهرمان جهان در فرودگاه دستغیب شیراز و با حضور رئیس و نائب‌رئیس و دبیر هیئت ووشو فارس، رئیس اداره ورزش شهرستان کوار، نماینده اداره کل و دیگر هیئت‌های فارس، قهرمانان استان فارس و همچنین مردم علاقه‌مند به این رشته ورزشی در فرودگاه شهید دستغیب شیراز برگزار شد.
گفتنی است این دوره از مسابقات در رده جوانان در کشور برزیل با حضور  ۴۰۰ووشو کار از ۴۵کشور دنیا برگزار شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی