[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۸۵
  • دوره جدید

سارق زائران حرم به دام افتاد، روزنامه شیراز نوین

سرهنگ میررضا بهرامی در گفت‌وگو با ایسنا، در تشریح جزئیات این خبر گفت: مأموران گشت کلانتری ۱۷۲ حرم عبدالعظیم حسنی در حال گشت‌زنی در حوزه استحفاظی خود بودند که در محدوده اطراف حرم مطهر متوجه زنی در حال سرقت از کیف یکی از شهروندان شدند. 
وی با اشاره به دستگیری این زن و انتقالش به کلانتری، اظهار کرد: در تحقیقات اولیه مشخص شد این زن در ساعات شلوغی حرم و با سوءاستفاده از شلوغی به وسیله یک کاتر اقدام به پاره کردن کیف زنان دیگر و سرقت محتویات گرانبهای داخل آن کرده است. 
رئیس کلانتری ۱۷۲ حرم حضرت عبدالعظیم با اشاره به انجام بازجویی از این فرد، خاطرنشان کرد: در تحقیقات بعدی از این زن و همچنین بازرسی از کیف همراه وی، تعداد ۱۵دستگاه تلفن همراه از کیفش کشف شد که بنا به اعترافات خودش، این تلفن‌های همراه را در ساعات شلوغی حرم از محل‌های شارژ رایگان گوشی برداشته و متواری شده است. 
بهرامی با بیان اینکه متهم ۳۷ساله معتاد و دارای سابقه سرقت است گفت: این زن اعتراف کرد که بیشتر سرقت‌ها را به تنهایی انجام داده و در برخی موارد نیز برادرشوهرش با او همکاری کرده است که در حال حاضر اقدامات مأموران برای دستگیری برادرشوهر این زن در حال انجام است. 
وی با بیان اینکه تاکنون شش نفر از شاکیان این زن شناسایی و به کلانتری دعوت شده‌اند، اظهار کرد: برای این زن پرونده‌ای تشکیل شد و به همراه پرونده برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی