[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۳۰
  • دوره جدید

عباس‌زاده: از عملکرد خودم عصبانی‌ام، روزنامه شیراز نوین

کاپیتان تیم فوتبال نساجی از شکست مقابل ذوب‌آهن ناراحت است و می‌گوید چیزی برای گفتن به هواداران جز شرمندگی ندارد. محمد عباس‌زاده مهاجم تیم فوتبال نساجی قائمشهر در مورد اولین دیدارشان مقابل ذوب‌آهن و شکست مقابل این تیم می‌گوید: ما در این بازی واقعاً تمام توانمان را گذاشتیم، اما نتیجه‌ای جز شکست برایمان حاصل نشد. نمی‌دانم چه باید به هواداران پرشور قائمشهری بگویم و جز شرمندگی چیزی برای گفتن ندارم. 
وی افزود: البته آنها خود شاهد و ناظر بازی بودند که ذوب‌‌آهن چه تیم قدرتمندی بود. آنها نایب‌قهرمان لیگ برتر هستند و بازیکنانشان سال‌هاست کنار هم بازی می‌کنند. ما نباید خودمان را دست‌کم بگیریم، ولی این اولین بازی بود و ناامید نیستیم و برای دومین مصاف در لیگ برتر و جبران این شکست قدرتمندتر به میدان خواهیم رفت.
عباس‌زاده از عملکرد خودش ابراز نارضایتی می‌کند و می‌گوید: از خودم اصلاً راضی نیستم و بابت این موضوع که نتوانستم کاری برای تیم انجام بدهم عصبانی‌ام. من نمی‌گویم حتماً می‌توانستیم ذوب‌آهن را مغلوب کنیم، اما می‌توانستیم حداقل از این بازی یک امتیاز بگیریم. برد یا حتی تساوی در این بازی ما را خیلی جلو می‌انداخت، اما متأسفانه فرصت‌هایم از بین رفت و نتوانستیم آنها را جبران کنیم. ضمناً من در دقایقی از بازی مصدومیت سختی داشتیم و گرفتگی عضلات دوقلوی پایم اجازه دوندگی و حرکت را از من گرفته بود. 
امید نمازی سرمربی تیم ذوب‌آهن در کنفرانس مطبوعاتی بعد از بازی به این موضوع اشاره کرده بود که هر تیمی به نساجی بیاید با این هواداران به مشکل خواهد خورد که کاپیتان قائمشهری‌ها نظرش را در مورد این صحبت سرمربی ذوب‌آهن این‌طور بیان می‌کند: مطمئناً همین‌طور که آقای نمازی گفته است خواهد شد و امسال این هواداران ما هستند که لقب پرشورها را با خود اختصاص خواهند داد. از آنها متشکریم که از دقیقه یک بازی تا پایان و حتی بعد از شکست و پایان بازی همچنان تیمشان را تشویق می‌کردند و یک‌صدا بودند. امیدوارم با پیروزی هفته آینده‌مان از شرمندگی آنها دربیاییم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی