[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۷
  • دوره جدید

جهرم میزبان شایسته جلسه ژیمناستیک استان فارس، روزنامه شیراز نوین

با توجه به گستردگی استان پهناور فارس و به جهت تشویق ورزشکاران این رشته، هئت ژیمناستیک استان فارس با موافقت اعضای هیئت رئیسه و رؤسای هیئت‌های شهرستان‌ها مقرر گردید استان فارس به سه منطقه از لحاظ فنی تقسیم گردد.
در جلسه رؤسای هیئت‌ها قرار شد پس از رقابت‌های منطقه‌ای، از هر منطقه ۲تیم به مرحله مسابقات قهرمانی استان فارس صعود نمایند. شایان ذکر است شهرستان شیراز در هیچ‌یک از مناطق حضور ندارد و مستقیماً در مسابقات استانی در کنار ۶تیم برتر سه منطقه شرکت می نماید. 
اداره ورزش و جوانان و هیئت ژیمناستیک جهرم در برگزاری اولین جلسه منطقه ۲ دختران و ۳ پسران پیش‌قدم شدند. پس از مکاتبات اداری جلسه در ساعت ۱۱صبح روز چهارشنبه ۳مرداد ۹۵ در محل سالن شهرداری جهرم آغاز گردید.
تدارکات جلسه به حدی عالی بود که می‌توان آن را به یکی از جلسات کنفدراسیون ژیمناستیک آسیا مقایسه نمود. این امر میسر نمی‌گردید مگر با همدلی و وفاقی که بین مسئولان این شهرستان حاکم است. جلسه با حضور علیرضا صحرائیان معاونت استاندار و فرماندار ویژه شهرستان جهرم برگزار گردید که وی از روند رو به رشد ورزش جهرم اظهار رضایت خود را اعلام داشت. 
تنی چند از رؤسا و نایب‌رئیسانی که با وجود اطلاع‌رسانی از سوی هیئت استان و شهرستان جهرم در جلسه شرکت نداشتند که از طریق اداره کل ورزش و جوانان استان فارس برخورد قانونی با این افراد می‌شود.
در این جلسه، با نحوه برگزاری روند مسابقات موافقت شد و زمان و محل برگزاری متعاقباً اعلام می‌گردد.
در این جلسه عباسعلی توانا رئیس، معصومه پرونده نایب‌رئیس، ابراهیمی دبیر هیئت استان، مهرآوران رئیس هیئت،منصوره ارزشمند نایب‌رئیس هیئت جهرم، زینب مظلومی نایب‌رئیس هیئت داراب و آقایان غافری، امینیان و جوادی‌پور رؤسای هیئت‌های لامرد، لارستان و گراش به همراه رحیم خداجو رئیس اداره ورزش و جوانان جهرم حضور داشتند.
شایان ذکر است سیمای مرکز جهرم اهم این جلسه را تصویربرداری نمودند که جا دارد از این عزبزان تشکر و قدردانی شود. 
هیئت ژیمناستیک استان فارس از حمایت صمیمانه صحرائیان معاونت استاندار و فرماندار ویژه جهرم، خداجو رئیس پرتلاش اداره ورزش و جوانان، مهرآوران مرد خستگی‌ناپذیر ژیمناستیک جهرم و برادران ابراهیمی از مربیان فعال جهرم، مسئولان محل برگزاری جلسه و همچنین کلیه شرکت‌کنندگان در جلسه تشکر و قدروانی خود را اعلام می‌نماید.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی