[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۶۳
  • دوره جدید

۲۸‌آذر تکرار شد، روزنامه شیراز نوین

مهندس سیاهپور مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان فارس به همراه فعالان حمل و نقل جاده‌ای استان فارس با آیت‌الله دژکام نماینده ولی فقیه در استان فارس و امام‌جمعه شیراز دیدار کرد. به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای فارس، در ابتدای این دیدار مهندس سیاهپور به ارایه گزارشی از وضعیت حمل و نقل جاده‌ای استان فارس پرداخت و برنامه‌ها و سیاست‌های این بخش را تشریح کرد.
براساس این گزارش مهندس سیاهپور گفت: علی‌رغم همه تحریک‌ها، تلاش‌ها و فضاسازی‌های دشمنان در ماه‌های اخیر برای ایجاد تنش در بخش حمل و نقل جاده‌ای، فعالان بخش حمل و نقل به ویژه رانندگان اجازه لطمه وارد کردن به اقتصاد کشور را ندادند و همانند برهه‌های گذشته پای کار ایستاند و به فعالیت پرداختند.
وی با اشاره به کارشناسی‌های صورت‌پذیرفته از مشکلات رانندگان اظهار داشت: براساس بررسی‌های صورت پذیرفته و ورود جدی به مشکلات رانندگان توانستیم با کمک دیگر دستگاه‌ها بخش عمده‌ای از مشکلات رانندگان را مرتفع کنیم.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان فارس هم‌چنین ادامه داد: رانندگان بعنوان جهادگران عرصه حمل و نقل همواره با تلاش‌هایشان چرخ‌های اقتصاد را به حرکت در آورده که ما باید قدردان زحماتشان باشیم. سیاهپور سپس به مبحث ایمنی راه‌های استان نیز پرداخت و گفت: در موضوع رفع نقاط حادثه‌خیز در راه‌های استان پس از شناسایی این نقاط دست به کار شدیم و تا امروز توانسته‌ایم گام‌های مهمی برداریم. در این دیدار مدیران انجمن‌ها، شرکت‌ها، تعاونی‌های حمل و نقل و کانون حمل و نقل استان فارس نیز گزارش‌هایی را ارایه کردند.
در ادامه این دیدار آیت‌الله دژکام نماینده ولی فقیه در استان فارس و امام‌جمعه شیراز نیز از زحمات تلاشگران بخش حمل و نقل جاده‌ای استان فارس تشکر کرد و حماسه حضور رانندگان در ادوار مختلف به ویژه ایام جنگ ٨ساله تحمیلی و دفاع مقدس را یادآور ساخت.
آیت الله دژکام همچنین از مسئولان دولت خواست به مشکلات رانندگان بیش از پیش رسیدگی کنند و حرف‌های آنها را بشنوند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی