[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۳۴
  • دوره جدید

راز کشف جسد مرموز و ملحفه پیچ زن میانسال، روزنامه شیراز نوین

برای مقتول مواد مخدر تهیه می‌کردم و می‌خواستم با وی ازدواج کنم اما خودش قبول نمی‌کرد، شب قبل از قتل‌...
ساعت ۶‌صبح ۱۸ آذر ۹۴ کارگران شهرداری حین جمع‌آوری زباله در یک پارک در خیابان عمرانی واقع در شهرک ولیعصر‌(عج) با مشاهده جسد زن میانسالی پلیس را در جریان قرار دادند که دقایقی بعد تیمی از مأموران کلانتری‌۱۳۰ نازی آباد به محل حادثه اعزام شدند.
مأموران با حضور در محل اعلام خبر، با جسد زن میانسالی مواجه شدند که داخل ملحفه پیچیده شده بود، بدین ترتیب مراتب کشف جسد به محسن مدیرروستا؛ بازپرس ویژه قتل پایتخت اعلام شد.
بررسی‌های اولیه نشان داد مقتول با شلیک گلوله به سرش به قتل رسیده که جسد برای شناسایی هویت (با توجه به مجهول‌الهویه بودن) و بررسی زیادتر به پزشکی قانونی منتقل شد.
در ادامه تحقیقات خانواده مقتول شناسایی شدند که مشخص شد مقتول چندین سال قبل از همسرش جدا شده و دو دختر داشته است.
کاراگاهان در ادامه تحقیقات سراغ دختران مقتول رفتند که طی بررسی‌ها مشخص شد مقتول سابقه اعتیاد داشته همچنین دختران مقتول اعلام کردند که دایی آنها قاتل را می‌شناسد.
برادر مقتول در روند رسیدگی به پرونده مورد بازجویی قرار گرفت و در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: به دلیل اینکه خواهرم مواد مصرف می‌کرد زیاد با وی ارتباط نداشتم، آخرین باری که نزد وی رفتم، مرد معتادی نیز به خانه‌اش آمد و من از قتل خبری نداشتم و یکی از اقوام گفت که خواهرم به قتل رسیده است؛ من به هیچ وجه به خواهرزاده‌هایم نگفتم قاتل را می‌شناسم و آنها به دلیل خصومتی که با من داشتند این مطالب را عنوان کردند.
پس از اظهارات برادر مقتول، کارآگاهان مرد معتادی را بازداشت کردند که تلفن همراه مقتول را سرقت کرده و قبل از قتل در منزل وی حضور داشت که وی نیز منکر قتل شد و در اظهاراتش گفت: برای مقتول مواد مخدر تهیه می‌کردم و می‌خواستم با وی ازدواج کنم اما خودش قبول نمی‌کرد، شب قبل از قتل، برادر وی نیز در خانه‌اش بود اما از آنجا رفت، من شب در خانه مقتول ماندم، صبح پس از صرف صبحانه، تلفن همراه مقتول را سرقت کردم و متواری شدم، از قتل خبری نداشتم تا اینکه مرا بازداشت کردند.
در روند رسیدگی به پرونده مشخص شد دو متهم (برادر مقتول و مرد موادفروش) در قتل نقشی نداشتند.
در ادامه بررسی‌ها با توجه به شناسایی نشدن قاتل، دو دختر و مادر مقتول با حضور در شعبه ششم دادسرای امور جنایی تهران درخواست دیه از بیت‌المال کردند که پرونده برای رسیدگی به درخواست اولیای دم مقتول با دستور محسن مدیرروستا؛ بازپرس امور جنایی تهران به دادگاه کیفری یک استان تهران ارسال شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی