[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۴۱
  • دوره جدید

فال روزانه، روزنامه شیراز نوین

فروردین
این روزها تنها کاری که باید انجام دهید این است که صبر داشته باشید. شما تمام تلاشتان را کرده‌اید، پس نگران نباشید و باقی کارها را به دیگران واگذار کنید. اعتماد به نفس بالا چیزی‌ست به شما کمک می‌کند بتوانید تصمیم درست بگیرید. اگر امروز برای اولین بار با فردی قرار دارید، پیشنهاد می‌کنیم با آمادگی لازم سر قرار آماده شوید. دیر رسیدن شما را از چشم او خواهد انداخت، بنابراین قدم اول را محکم بردارید.
اردیبهشت
امروز اعتماد به نفس شما بیشتر از همیشه است، طوری که خودتان هم باور ندارید. سعی کنید دلیل آن را دریابید تا بتوانید همیشه آن را بالا نگه دارید. شما توانایی‌های زیادی دارید و دیگران هم از این موضوع آگاه‌اند. پس خودتان را دست‌کم نگیرید تا معجزه خوشبختی برایتان اتفاق بیفتد. به زودی فرصتی برایتان فراهم می‌شود که هم در روابط عاطفی و هم در شرایط مالی شما تأثیر زیادی خواهد گذاشت.
خرداد
احساس می‌کنید مانند تخته‌ای روی آب شناور هستید. دوست دارید به زندگی‌تان عمق بدهید، اما با شرایط موجود امکان‌پذیر نیست. نگران نباشید، زیرا این شرایط موقتی است و به زودی همه چیز همان طور که شما می‌خواهید پیش می‌رود. درمورد مشکلاتی که با دیگران دارید زود تصمیم نگیرید. سعی کنید به قضایا دوطرفه نگاه کنید و به خودتان فرصت دهید فکرهایی که در سر دارید، پخته شوند.
تیر
اگر این روزها تمرکز و آرامش لازم برای انجام کارهایتان ندارید، بهتر است فعلاً دور کارهای مهم را خط بکشید و سرتان را با کارهای کم‌اهمیت‌تر گرم کنید. روزهای شلوغی در پیش است و باید خودتان را آماده کنید. مهارت، توانایی و اطلاعات شما به اندازه کافی است، فقط باید آنها را در مسیر درستی به کار ببرید تا نتیجه دلخواهتان اتفاق بیفتد. تنها چیزی که به آن احتیاج دارید، یک حامی است که به شما اعتماد به نفس لازم را بدهد.
مرداد
سعی کنید در حال حاضر تسلیم فکر و خیال خود نشوید و کمی عاقلانه‌تر به مسائل نگاه کنید. اگر احساس می‌کنید در موجی گیر افتاده‌اید و مدام به این طرف و آن طرف پرت می‌شوید، بهتر است غر زدن را کنار بگذارید و به جای دست و پا زدن‌های بی‌نتیجه، کمی صبر کنید تا این طوفان نیز به پایان برسد. فردی شما را ناراحت کرده است، به جای سکوت کردن، با شجاعت احساسات خود را بیان کنید.
شهریور
احساس می‌کنید راهتان را گم کرده‌اید و به آرزوهایی که در سر داشته‌اید نرسیدید. شاید انرژی لازم را داشته باشید، اما آنچه اهمیت دارد این است که باید آنها را در مسیر درستی هدایت کنید. کلید موفقیت شما در دستان خودتان است، پس آن را در جیب دیگران جستجو نکنید. برای خودتان مسیری را مشخص کنید و طبق آن پیش بروید. هرچه در این مسیر مسئولیت‌پذیرتر باشید، شادتر و موفق‌تر از قبل خواهید شد.
مهر
اگرچه مشکلات تمامی ندارند، اما شما تمام تلاشتان را به کار بگیرید و به سمت جلو حرکت کنید. دیگران سعی دارند شما را وادار به کاری کنند که خودشان دوست دارند، اما تن به آن ندهید. اگر می‌خواهید به مسائل اطرافتان نظم بدهید، بهتر است از خودتان شروع کنید. انتظار نداشته باشید دیگران مراقب شما باشند و آروزهای شما را برآورده کنند. خودتان باید برای هدف‌هایی که در سر دارید دست به کار شوید.
آبان
فکرتان به هم ریخته، طوری که احساس می‌کنید در آنها غرق شده‌اید. نگذارید این افکار انرژی شما را بگیرند و نگرانتان کنند، زیرا هیچ‌کدامشان هنوز واقعیت ندارند. بهتر است چند قدم به عقب بردارید و شرایط خودتان را از دور و بار دیگر مرور کنید. این کار به شما کمک می‌کند به افکارتان نظم بیشتری بدهید. مشورت با خانواده یا یک دوست مورد اعتماد نیز می‌تواند از سنگینی که بر دوشتان است بکاهد.
آذر
در دامی گیر افتاده‌اید و رهایی برایتان سخت شده است. در این شرایط، سعی کنید گذشته را در تصمیم‌گیری‌هایتان دخیل نکنید و بر اساس شرایط حاضر مسائل را بسنجید. احساسات نیز می‌توانند شما را به بیراهه ببرند، پس سعی کنید از واقعیت دور نشوید. بد نیست بار دیگر شرایط و انگیزه‌هایی که در سر دارید و بررسی کنید. انرژی خود را این بار در جایی دیگر صرف کنید تا نتیجه بهتری برایتان حاصل شود.
دی
شما عاشق حرف زدن هستید و از دیگران هم انتظار دارید حرف‌هایتان را تمام و کمال بشنوند. اخیراً ایده‌های زیادی به ذهنتان خطور کرده که دوست دارید آنها را با دیگران هم به اشتراک بگذارید. احساس می‌کنید اگر دیگران هم آنها را دنبال کنند، دنیای زیباتری خواهید داشت. اما همه مثل شما فکر نمی‌کنند. به جای ناامید شدن با قدرت بیشتری راهتان را تا رسیدن به موفقیت ادامه دهید.
بهمن
اتفاقی ناگهانی برایتان افتاده، به همین دلیل مجبور شده‌اید برخی از برنامه‌هایتان را تغییر دهید. دیگران سعی می‌کنند در کار شما دخالت کنند، اما به آنها اجازه این کار را ندهید. اخیراً چیزی در اطرافتان شما را آزار می‌دهد، طوری که احساس می‌کنید دست و پایتان را بسته است. این موضوع شک و تردید را به دل شما انداخت، تنها کاری که باید انجام دهید این است که قبل از هر قدم، خوب فکر کنید.
اسفند
همیشه همه چیز آن‌طور که شما می‌خواهید پیش نمی‌رود. گاهی مجبور می‌شوید از مسیر اصلی منحرف شوید. لازم نیست نگران باشید، اگرچه سرعتتان کند می‌شود، اما در نهایت موفقیت از آن شماست. امروز عقل و احساس شما به هم گره خورده و نمی‌توانید آنها را از هم جدا کنید، طوری که تصور می‌کنید سرابی که می‌بینید هم واقعی است. بد نیست کمی منطقی‌تر عمل کنید تا بعدها پشیمانی به سراغتان نیاید.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی