[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۴۱
  • دوره جدید

امام‌جمعه آباده: مشکل مردم باید حل شود، روزنامه شیراز نوین

گروه شهرستان‌ها- آباده كریم آمالی:
 جلسه پیگیری طرح «فولاد قائم آباده» با حضور امام‌جمعه، فرماندار، اعضای شورای اسلامی ‌شهر، مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره شرکت تهیه و توزیع خاک نسوز استقلال آباده، مسئول دفتر نماینده مردم آباده در مجلس شورای اسلامی ‌و نمایندگانی از شرکت فولاد قائم رضا در محل دفتر امام‌جمعه آباده برگزار شد.
در این جلسه که با موضوع اخذ گارانتی بانک مرکزی به‌منظور تأمین اعتبار طرح «فولاد قائم آباده» از طریق منابع فاینانس خارجی تشکیل شد، حجت‌الاسلام والمسلمین موسوی خراسانی با اشاره به اقدامات انجام‌شده در راستای جلب مشارکت شرکت‌های خارجی، بر پیگیری سریعتر روند کار تأکید و اظهار کرد: اجرایی شدن این طرح همت بلند می‌خواهد و «نمی‌شود و نمی‌توانیم» مشکلی را حل نمی‌کند.
وی افزود: باید سرمایه‌گذاران بومی ‌را شناسایی و برای مشارکت در این طرح دعوت شوند.
اسدالهی فرماندار آباده نیز با بیان اینکه در حل مسائل شهرستان باید وسعت نظر داشت، گفت: باید دست در دست هم و با توکل به خدا جهت ایجاد اشتغال در حوزه صنعت تلاش کرد و افراد توانمند و سرمایه‌گذاران آباده‌ای هم باید در این حوزه‌ها وارد شوند.
 در این جلسه مقرر شد نسبت به اخذ گارانتی بانک مرکزی از طریق شهرداری و نماینده مردم آباده در مجلس شورای اسلامی‌ پیگیری‌های لازم به عمل آید. اعضای شورای محترم شورای شهر و هیئت مدیره شرکت خاک نسوز استقلال نیز قول همکاری و حمایت از اجرای طرح مذکور را دادند. همچنین کارگروهی به منظور پیگیری روند اجرای فعالیت‌ها از سوی فرمانداری نیز تشکیل شد.
گفتنی است: شرکت صنایع فولاد قائم آباده در سال 88 فعالیت خود را آغاز کرد و هم‌اکنون برای تأمین اعتبار منابع فاینانس خارجی به منظور انعقاد قرارداد با شرکت ساینو استیل چین تلاش می‌کنند. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی